کد خبر 1333
۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵

تارتار: موقعیت خاصی به پیکان ندادیم

تارتار: موقعیت خاصی به پیکان ندادیم

مهدی تارتار پس از دشت اولین برد ذوب‌آهن در مقابل پیکان گفت: موقعیت خاصی به پیکان ندادیم و از موقعیت‌هایمان بهترین استفاده را کردیم.

به گزارش پایگاه‌خبری آهن‌نیوز، مهدی تارتار، سرمربی ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پس از دیدار برابر پیکان تهران اظهار داشت: دوست داشتیم مقابل هواداران این برد را جشن بگیریم، امیدوارم هواداران برای کسب این برد خوشحال باشند؛ اگر بعد از ۶ بازی می‌باختیم شرایط بحرانی می‌شد، در این سال‌ها که کار می‌کنم چندین بار در شرایط سخت به پیکان خوردیم.

او ادامه داد: پیکان در نیمه اول به دنبال اشتباه بازیکنان ما بود که خوشبختانه بچه‌های ما توانستند چند اشتباه کوچکی هم انجام دادند را جبران کنند. با توجه به تساوی بازی‌های گذشته در نیمه دوم استرس در ساق پای بازیکنان احساس می‌شد و نگران بودیم که ۳ امتیاز را از دست ندهیم. 

تارتار در پایان گفت: اگر در ضدحملات بهتر عمل می‌کردیم، می‌توانستیم اختلاف را افزایش دهیم؛ در نیمه اول برتری از آن ما بود، پیکان در نیمه دوم احساسی بازی کرد چون همه چیز را از دست رفته می‌دید. دفاع منسجمی‌ داشتیم، از بازیکنان که بسیار زحمت کشیدند تشکر می‌کنم، امیدوارم در بازی‌های بعدی نیز همین روند را ادامه دهیم.

انتهای ‌پیام/ الف.ک

کد خبر 1333

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =