کد خبر 2074
۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱

تغییرات قیمتی فولاد صادراتی ایران

در هفته گذشته میانگین قیمت بیلت صادراتی ایران ۴۵۸.۵ دلار در هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن، افزایش حدود ۱۰ دلاری را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، در هفته گذشته میانگین قیمت بیلت صادراتی ایران ۴۵۸.۵ دلار در هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن، افزایش حدود ۱۰ دلاری را نشان می‌دهد.
قیمت اسلب صادراتی ایران نیز که طی چند هفته اخیر در سطح ۴۲۰ دلار در هر تن اعلام شده بود، با کاهش ۲۰ دلاری به ۴۰۰ دلار رسید که یک کف جدید برای این محصول است.

طبق تحلیل‌ها مشخص شده که قیمت بیلت صادراتی ایران فقط ۹ دلار تا شکست کف حمایتی خود در یک سال اخیر فاصله دارد. در هفته‌ای که گذشت، قیمت شمش صادراتی ایران در محدوده ۴۵۰ دلار حمایت شد و روند صعودی به خود گرفت که با توجه به کف‌سازی قیمت شمش CIS به نظر می‌رسد نمی‌تواند در هفته‌های متوالی ادامه‌دار باشد.

در هفته گذشته قیمت شمش CIS در ادامه روند نزولی خود، از ۴۸۵ دلار به ۴۹۰ دلار به ازای هر تن رسید. قیمت اسلب صادراتی CIS هم فقط ۷.۵ دلار کاهش داشت. بعد از کاهش ۵۰ دلاری قیمت اسلب CIS در اوایل آبان ماه، ۳ هفته است که قیمت این محصول در محدوده ۴۲۰-۴۳۰ دلار قرار گرفته که با توجه به فاصله ۷ دلاری باقیمانده تا کف قبلی، به نظر می‌رسد قیمت اسلب CIS در حال کف‌سازی برای آغاز یک روند صعودی است.

تغییرات قیمتی فولاد صادراتی ایران

پایان پیام/ف

کد خبر 2074

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =