کد خبر 238
۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳

مدارک آزمون استخدامی شرکت فولاد خوزستان بررسی می‌شود

مدارک آزمون استخدامی شرکت فولاد خوزستان بررسی می‌شود

بررسی مدارک برگزیدگان آزمون استخدامی شرکت فولاد خوزستان از پنجم تیرماه ۱۴۰۱ در دانشکده فنی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق آغاز شد.

به گزارش آهن‌نیوز، به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان، مرحله بررسی مدارک برگزیدگان آزمون استخدامی شرکت فولاد خوزستان از پنجم تیرماه ۱۴۰۱ در دانشکده فنی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق آغاز شد.

عباسعلی تقوی،، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان گفت: آزمون استخدامی شرکت فولاد خوزستان در اسفندماه ۱۴۰۰ از میان متقاضیان بومی استان خوزستان به منظور تامین منابع انسانی متخصص برگزار شد. 

وی اظهار داشت: نتایج اولیه در اواخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از سوی  دانشگاه شهید چمران اهواز اعلام و پس از اعلام نتایج، به اعتراضات داوطلبان در زمان قانونی رسیدگی شد.

تقوی در ادامه گفت: پس از اعلام  نتایج نهایی به شرکت فولاد خوزستان، بررسی مدارک برگزیدگان استخدامی بر اساس رشته‌های تحصیلی برای مشاغل زیر کارشناسی و کارشناسی به مدت دو هفته در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق با حضور نمایندگان شرکت فولاد خوزستان انجام خواهد شد. 

گفتنی است، روزانه مدارک هفتاد تن از برگزیدگان‌ این آزمون بررسی و پس از تایید مدارک دواطلبان، متقاضی در سیر مراحل نهایی جذب قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، در آزمون استخدامی شرکت فولاد خوزستان، ۵۷۵ تَن موفق به کسب نمره قبولی شدند.

انتهای پیام/

کد خبر 238

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =