کد خبر 3558
۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷

اجازه نخواهیم داد خللی در اراده تولیدکنندگان کشور ایجاد شود

اجازه نخواهیم داد خللی در اراده تولیدکنندگان کشور ایجاد شود

نماینده ویژه قوه‌قضائیه در بازدید از فولاد مبارکه گفت: به‌عنوان نماینده ویژه قوه قضائیه درصدد آن هستم تا بتوانم از نزدیک با مشکلات این شرکت آشنا شوم و شرایط بهتری را برای ادامه فرایند تولید فراهم کنم.

به گزارش پایگاه خبری آهن نیوز، علی جمادی، معاون قضایی دادستان کل کشور و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان اصفهان، از خطوط فولاد مبارکه دیدن کرد؛ وی در دیدار با محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل این شرکت، بر تسهیل هرچه بیشتر روند تولید و رفع موانع آن تاکید کرده و گفت: به‌عنوان نماینده ویژه قوه قضائیه درصدد آن هستم تا بتوانم از نزدیک با مشکلات این شرکت آشنا شوم و شرایط بهتری را برای ادامه فرایند تولید فراهم کنم.

وی ادامه داد: تاکنون از بسیاری از کارخانجات کشور بازدید کرده‌ام ولی امروز در فولاد مبارکه با جذابیت‌ها و دستاوردهای بی‌نظیری آشنا شدم که نیاز است این دستاوردها اطلاع‌رسانی شوند و مسئولان ذیربط نیز ضمن بازدید از این کارخانه با تصمیمات بهتر، مسیر را برای تولید و توسعه این صنعت هموار کنند.

وی در ادامه با اشاره به این‌که حمایت از بخش خصوصی و خصوصی‌سازی که از سال‌ها قبل با رویکرد استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بخش خصوصی در کشور صورت گرفته، از اهمیت زیادی برخوردار است یادآور شد: آنچه که مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است، برای ما حجت است. ایشان همواره تاکید دارند که کار را به مردم بسپاریم و لذا ما تلاش می‌کنیم که به تولید کمک کنیم و اجازه نخواهیم داد که خللی در اراده پولادمردان و تولیدکنندگان کشور ایجاد شود. به یقین برای تسهیل فرایند تولید پایه کار ایستاده‌ایم.

انتهای خبر/

کد خبر 3558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =