کد خبر 5621
۲۱ تیر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۸

آهن‌نیوز از عرضه‌های بورس کالا گزارش می‌دهد:

افزایش حجم چشمگیر عرضه مقاطع فولادی در تالار صنعتی امروز

افزایش حجم چشمگیر عرضه مقاطع فولادی در تالار صنعتی امروز

طبق اطلاعیه بورس کالای ایران امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲ قرار است ۴۸۰ هزار ۲۸۷ تن محصولات نورد فولادی شامل تیرآهن، میلگرد، ناودانی، نبشی و ورق گرم در تالار صنعتی بورس کالا عرضه شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آهن‌نیوز، طبق اطلاعیه بورس کالای ایران امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲ قرار است ۴۸۰ هزار ۲۸۷ تن محصولات نورد فولادی شامل تیرآهن، میلگرد، ناودانی، نبشی و ورق گرم در تالار صنعتی بورس کالا عرضه شود. حجم عرضه‌های امروز در مقایسه با هفته گذشته افزایش چشمگیری به مقدار ۴۲/۷ درصد را نشان می‌دهد.

تیرآهن عرضه شده در بورس کالای امروز با افزایش حجم ۴۷/۴ درصدی نسبت به هفته گذشته به مقدار ۳۸ هزار و ۹۱۹ تن است که نرخ پایه آن نیز با ۰/۳ درصد کاهش به مبلغ ۲۳ هزار و ۲۷ تومان معامله خواهد شد.

همچنین میلگرد با ۴۰۹ هزار و ۹۲۹ تن ۴۰/۱ درصد افزتیش حجم عرضه نسبت به هفته قبل دارد. میانگین موزون نرخ پایه این محصول ۲۲ هزار و ۳۰۷ تومان یا حدود ۲۴ هزار و ۳۱۴ تومان به اضافه ارزش افزوده و حدود کیلویی ۹۰ تومان پایین‌تر از میانگین نرخ پایه عرضه هفته گذشته (۲۲ هزار و ۳۹۲ تومان) بر روی سایت بورس کالا قرار گرفته است.

ناودانی با ۸ هزار و ۲۲۵ تن تغییر قیمت محسوسی نسبت به هفته قبل نداشته و به مبلغ ۲۲ هزار و ۱۸۴ تومان درحالی در تابلوی معاملات قرار می‌گیرد که بیشترین افزایش حجم را نسبت به هفته قبل به مقدار ۲۷۸/۱ درصد داشته و نرخ پایه آن نیز ۱/۹ درصد کاهش نسبت به هفته قبل دارد.

نبشی نیز با ۴ تن افزایش حجم نسبت به هفته قبل به مقدار هزار و ۳۱۴ تن و کاهش ۱/۹ درصدی نرخ پایه به قیمت ۲۲ هزار و ۱۸۴ تومان معامله خواهد شد.

ورق گرم موجود در لیست عرضه امروز ۵۵/۳ درصد افزایش حجم نسبت به هفته قبل داشته و به مقدار ۲۱ هزار و ۹۰۰ تن و با نرخ پایه ۲۵ هزار و ۳۳۰ تومان در تابلوی معاملات قرار خواهد گرفت.

تصویر زیر جزئیات عرضه محصولات مربوط به زنجیره فولاد را به همراه نوسان عرضه و قیمت نسبت به هفته قبل نشان می‌دهد:

افزایش حجم چشمگیر عرضه مقاطع فولادی در تالار صنعتی امروز

انتهای خبر/ف

کد خبر 5621

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =