کد خبر 5953
۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۳

رانندگان شرکت‌های زیرمجموعه فولاد زرند خواهان افزایش دستمزد شدند

رانندگان شرکت‌های زیرمجموعه فولاد زرند خواهان افزایش دستمزد شدند

شماری از رانندگان سواری، ون و مینی‌بوس زیرمجموعه پیمانکاری‌های فولاد زرند متعلق به شرکت میدکو روز سه شنبه در اعتراض به میزان دریافتی و مزایای خود در محل جاده دسترسی به کارخانه‌های کنستانتره و گندله‌سازی این مجتمع تجمع کردند.

به گزارش آهن نیوز؛ این رانندگان تجمع کننده برای ساعاتی مسیر اختصاصی صنایع معدنی شهرستان زرند را بستند و مانع تردد کامیون ها و دیگر خودروها شدند که جاده یاد شده با حضور مسئولان شرکت و نیز عوامل انتظامی بازگشایی و این افراد نیز پراکنده شدند.

فرماندار زرند در این زمینه اعلام کرد: تعدادی راننده مینی بوس، ون و خودروهای مسافربری معادن اعتراض داشتند و درخواست افزایش حقوق و مزایا داشتند که جاده اختصاصی معادن و کارخانه های فولاد زرند را مسدود کردند.

سیدرضا حسینی با بیان اینکه تجمع این افراد در جاده اصلی نبوده ادامه داد: این جاده اختصاصی مربوط به کارخانجات گندله سازی و کنستانتره فولاد زرند بوده است.

یکی از مسئولان شرکت فولاد زرند ایرانیان متعلق به شرکت میدکو( شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه) نیز در این زمینه گفت: این رانندگان از نیروهای پیمانکاری مربوط به چند شرکت هستند و در مقطعی افزایش حقوق برای آنان لحاظ شده اما می خواهند با فشار بر پیمانکار حقوق و مزایای بیشتری دریافت کنند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

کد خبر 5953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =