کد خبر 6228
۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷

فولاد مبارکه، "توسکا" را راهی بازار سرمایه می‌کند

فولاد مبارکه، "توسکا" را راهی بازار سرمایه می‌کند

شرکت فولاد مبارکه در تلاش برای توسعه و تنوع‌بخشی ابزارها در حوزه صندوق‌های سرمایه‌گذاری، تصمیم به راه‌اندازی سایر انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری کرده که نخستین آن صندوق سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت توسعه فولاد و با نماد معاملاتی «توسکا» است.

به گزارش آهن نیوز؛ شرکت فولاد مبارکه پس از تجربه موفق صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی توسعه فولاد مبارکه و قرارگیری این صندوق در میان ۱۰ صندوق بزرگ کشور از لحاظ دارایی‌های تحت مدیریت، در تلاش برای توسعه و تنوع‌بخشی ابزارها در حوزه صندوق‌های سرمایه‌گذاری، تصمیم به راه‌اندازی سایر انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری کرده است.

صندوق سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت توسعه فولاد و با نماد معاملاتی «توسکا» از انواع صندوق‌های با درآمد ثابت و بدون پرداخت سود است. سود این صندوق به صورت روزشمار بوده و به واسطه ترکیب دارایی‌های صندوق و عملکرد مدیر صندوق از پرداخت نرخ سود ترجیحی و رقابتی با سایر صندوق‌های با درآمد ثابت برخوردار است و به واسطه معافیت مالیاتی سود صندوق‌های سرمایه‌گذاری و اطمینان خاطر از نقدشوندگی واحدهای صندوق به دلیل بازارگردانی واحدهای سرمایه‌گذاری توسط صندوق بازارگردانی فولاد مبارکه، خرید واحدهای صندوق توسکا (توسعه فولاد) از گزینه‌های مناسب سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

با توجه به این که یکی از اهداف صندوق‌های سرمایه‌گذاری جمع‌آوری سرمایه‌های خرد و سرگردان است، انتظار می‌رود با استفاده از انواع ابزارهای سرمایه‌گذاری کم‌ریسکی که در بازار سرمایه فراهم است، بازدهی نسبتاً بیشتری نسبت به سایر ابزارهای با درآمد ثابت نصیب سرمایه‌گذاران مذکور شود.

پذیره‌نویسی صندوق از روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ تا چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ از طریق کلیه کارگزاری‌های در نماد توسکا قابل معامله می‌باشد.

انتهای پیام/

کد خبر 6228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =