کد خبر 812
۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶

لوله گستر اسفراین ۳۵ هزار تُن لوله‌های فولادی تولید می‌کند

لوله گستر اسفراین ۳۵ هزار تُن لوله‌های فولادی تولید می‌کند

مدیرعامل شرکت لوله‌گستر اسفراین گفت: امسال تولید ۳۵ هزار تن محصول در این واحد صنعتی پیش‌بینی شده است که رقم قابل ملاحظه ای است.

به گزارش آهن‌نیوز، مازیار زند با اشاره به اینکه پارسال میزان تولید در شرکت لوله‌گستر اسفراین ۳۰ هزار تن بود اظهار داشت: امسال میزان تولید در این شرکت پنج هزار تن افزایش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت لوله گستر واقع در شهرستان اسفراین واحد صنعتی مهمی در خاورمیانه است و نقش موثری در رونق تولید و اشتغال این خطه از شمال‌شرق کشور ایفا می‌کند، ضمن اینکه میزان تولید این واحد صنعتی در این سال‌ها روند رو به رشدی داشته است.

مدیرعامل شرکت لوله‌گستر گفت: مواد اولیه مورد نیاز ما از ۲ واحد صنعتی فولاد کیمیای صبا و مجتمع صنعتی اسفراین تامین می‌شود و امسال برای تولید این حجم از لوله ۴۳ هزار تن شمش فولاد به‌عنوان ماده اولیه خریداری می‌شود.

وی عنوان کرد: تمامی مواد اولیه مورد نیاز این شرکت از داخل استان تامین می‌شود و نقش مهمی در تامین تجهیزات صنعت نفت ایفا می‌کند.

زند، قطعی برق در تابستان و گاز در زمستان را از دغدغه‌های این واحد صنعتی عنوان کرد و افزود: امسال به علت قطعی برق در برهه‌ای از زمان، تولید در این شرکت متوقف شد اما امسال گام‌های موثری برای افزایش تولید برداشته شد.

انتهای پیام/

کد خبر 812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =