کد خبر 9751
۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱

مدیرکل بحران استان تهران با اشاره به سرمای هوا اعلام کرد:

اعمال محدودیت موقت در گازرسانی به صنایع استان تهران

اعمال محدودیت موقت در گازرسانی به صنایع استان تهران

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران اعلام کرد که با هدف تداوم پایداری شبکه گاز، گازرسانی به صنایع و ادارات استان تهران تا اطلاع ثانوی محدود می‌شود.

به گزارش آهن نیوز، حامد یزدی مهر مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به گسترش سرما و کاهش دما در استان تهران گفت: با هدف تداوم گازرسانی به بخش خانگی، گاز ادارات دولتی و صنایع استان تهران تا اطلاع ثانوی با محدودیت روبه‌رو خواهد شد.

یزدی مهر با تاکید بر خاموش بودن موتورخانه ادارات و صنایع مستقر در استان تهران تصریح کرد: محدودیت در مصرف گاز از سوی صنایع و ادارات استان تهران ضروری است و چنانکه این محدودیت اعمال نشود جریان گازرسانی در بخش‌های مربوطه با قطعی روبه‌رو خواهند شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران همچنین نسبت به حداقل رساندن مصرف گاز صنایع پرمصرف نیز هشدار داد و گفت: پایداری و تداوم در شبکه گازرسانی به بخش خانگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و انتظار از صنایع این است که در این بخش نهایت همکاری را داشته باشند.

وی با بیان اینکه مصرف گاز در صنایع نیز بسیار با اهمیت است، گفت: از مردم عزیز نیز تقاضا داریم با صرفه جویی در مصرف گاز گام مهمی در جلوگیری از آسیب به اشتغال و صنعت استان بردارند.

انتهای پیام/

کد خبر 9751

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =