کد خبر 10032
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۱

رونمایی از گزینه‌های مدیرعاملی سپاهان

رونمایی از گزینه‌های مدیرعاملی سپاهان

با رسمی شدن استعفای منوچهر نیکفر از سرپرستی باشگاه سپاهان حالا انتخاب مدیرعامل این باشگاه در دستور کار مدیران فولاد مبارکه قرار گرفته است.

به گزارش آهن نیوز به نقل از تسنیم، شکست مقابل پیکان و تداوم روند نزولی سپاهان در لیگ برتر یک قربانی می‌خواست و در این بین جو حاکم بر ورزشگاه نقش جهان و انتقادات هواداران سپاهان باعث شد تا منوچهر نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان برای جدایی از این مجموعه پیش‌قدم شود.

نیکفر بعد از خداحافظی با مربیان، بازیکنان و عوامل تیم سپاهان، طی روزهای گذشته به‌صورت کتبی هم استعفای خود را به هیئت مدیره باشگاه ارائه کرده است تا پروسه انتخاب جانشین برای او در دستور کار قرار بگیرد.

شکست‌های متوالی اخیر، کنترل ستاره‌ها، توقعات مورایس، نارضایتی هواداران و ... همه این موارد قبول مسئولیت مدیریت باشگاه اصفهانی را به کاری سخت بدل کرده است، از همین رو خیلی از افراد با وجود علاقه برای قبول این پست در مقطع زمانی فعلی تردید دارند. مجتبی لطفی مسئول ورزش فولاد مبارکه و عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان در چنین شرایطی ترجیح می‌دهد سکوت کند.

با این وجود یاسر معاصر (عضو هیئت مدیره سپاهان) و وحید رجبی (مسئول بسیج ورزشکاران استان اصفهان) از جمله گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه سپاهان هستند. گزینه اول از نظر مقبولیت میان هواداران با تردیدهای جدی مواجه است و گزینه دوم که با اهالی رسانه اصفهان ارتباط خوبی دارد، شاید در مقطع فعلی نخواهد زیر بار قبول مسئولیت سپاهان برود.

همچنین با وجود اینکه نام سعید آذری در گمانه‌زنی‌های غیررسمی مطرح بود، به دلیل برخی مشکلات او امکان قبول این مسئولیت را ندارد.

در چنین شرایطی نظر محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل و عضو هیئت مدیره فولاد مبارکه قطعاً تأثیرگذار است. این امکان هم وجود دارد که چهره‌های دیگری که در میان اهالی فوتبال شناخته نباشند در سمت جدید معرفی شوند.

علاوه بر تمام موارد یادشده یکی از مدیرانی که پیش از این نامش برای قبول مسئولیت باشگاهی تهرانی شنیده می‌شد، در حال رایزنی برای قرار گرفتن در لیست گزینه‌های سپاهان است. 

انتهای پیام/

کد خبر 10032

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =