کد خبر 10514
۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷

گاف 21 میلیاردی فولاد خوزستان؛ مهدی رحمتی در خانه بماند هم پول می‌گیرد!

گاف 21 میلیاردی فولاد خوزستان؛ مهدی رحمتی در خانه بماند هم پول می‌گیرد!

بهرام رضاییان گاف عجیبی در بحث قرارداد با مهدی رحمتی داده است.

به گزارش آهن‌نیوز به نقل از پارس فوتبال، اگر یادتان باشد مهدی رحمتی جدی ترین گزینه نیمکت فولاد خوزستان بود که با او مذاکراتی هم انجام شد ولی فشار هواداران و اعتراض آن ها باعث شد مدیران فولاد عقب نشینی کنند و رحمتی از لیست گزینه ها حذف شد.

اما بهرام رضاییان به عنوان مدیرعامل فولاد خوزستان یک اشتباه عجیب را انجام داده است. زمانی که با رحمتی در حال مذاکره بوده، قرارداد را در اختیار او قرار می دهد، قراردادی که خودش زیر آن را مهر و امضا کرده بود.

حال مهدی رحمتی قرارداد را به کمیته تعیین وضعیت برده و می گوید فولاد خوزستان زیر قراردادی زده که مدیرعامل هم زیر آن را امضا کرده است.

طبق این قرارداد، مهدی رحمتی قرار بوده 6 میلیارد به ازای نیم فصل دوم فصل جاری و 15 میلیارد برای فصل بعد دریافت کند. علاوه بر این 20 درصد هم آپشن در قرارداد مهدی رحمتی وجود داشته است. به این صورت که اگر در نیم فصل دوم رتبه فولاد را تک رقمی کند، 20 درصد به قرارداد فصل جاری و اگر فصل بعد در نیمه بالایی جدول باشد، این 20 درصد هم به قراردادش اضافه می شود، یعنی 21 میلیارد به اضافه این آپشن ها.

حالا مهدی رحمتی این قرارداد را با خودش به کمیته تعیین وضعیت برده و اعلام کرده پولش را می خواهد. به خاطر اشتباه بهرام رضاییان، مهدی رحمتی قطعا 6 میلیارد نیم فصل دوم را می گیرد و اگر فصل بعد هم بدون تیم بماند و در خانه بنشیند هم باید 15 میلیارد دیگر را از فولاد بگیرد!

امضا کردن قرارداد پیش از رسمی شدن آن باعث شده فولاد خوزستان با یک بدهی 21 میلیاردی روبرو شود!

کد خبر 10514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =