کد خبر 10527
۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۷

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان خبر داد:

چهارمین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی و ریخته‌گری در فولاد هرمزگان برگزار می‌شود

چهارمین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی و ریخته‌گری در فولاد هرمزگان برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان از برگزاری چهارمین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی و ریخته‌گری در زمستان سال آینده در بندرعباس خبر داد.

به گزارش آهن نیوز، عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: پیش از این سه کنفرانس بین‌المللی فولادسازی و ریختگری در بندرعباس و استان هرمزگان برگزار شده و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده چهارمین کنفرانس نیز در این شهر با حضور مدیران صنعت فولاد، متخصصان و کارشناسان برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان تاکید کرد: قطعاً با برگزاری سه کنفرانس قبلی همکاران ما تجربیات خوبی را کسب کرده اند تا چهارمین کنفرانس بین‌المللی فولاد و ریخته‌گری نیز با کیفیت بالایی در این شهر برگزار شود. 

وی با بیان اینکه در سه دوره گذشته با تبادل اطلاعات مورد نیاز موفقیت‌های بسیار خوبی در زمینه تامین تجهیزات و روش‌ها در صنعت فولادسازی و ریخته‌گری کشور به دست آمده است، افزود: با توجه به اینکه دبیرخانه این کنفرانس نیز از سال گذشته کار خود را آغاز کرده است، لذا تمام شرایط لازم برای بهتر برگزار شدن چهارمین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی و ریخته‌گری در زمستان سال ۱۴۰۴ فراهم شده است.

معروفخانی اظهار داشت: در سه دوره گذشته برگزاری این کنفرانس برای توسعه صنعت فولاد کشور بسیار تاثیرگذار بود و این سبب شد که فعالان عرصه صنعت فولاد کشور تجارب ارزشمندی را در تعامل و همکاری با یکدیگر کسب کنند.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان یادآور شد: با برنامه ریزی‌های انجام شده بدون شک چهارمین کنفرانس نیز خیلی با کیفیت‌تر از سه کنفرانس قبلی برگزار خواهد شد و با توجه به آغاز به کار دبیرخانه این کنفرانس انتظار داریم این کنفرانس نیز با کیفیت بالاتری برگزار شود.

شایان ذکر است که سومین کنفرانس بین‌المللی فولاد سازی و ریخته‌گری سال گذشته با حضور اعضای انجمن فولاد کشور، مدیران، اساتید دانشگاهی، کارشناسان و متخصصان این صنعت در فولاد هرمزگان برگزار شد.

انتهای پیام/

کد خبر 10527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =