کد خبر 10710
۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۷

جزئیات نشست معرفی توانمندی‌های صادراتی صنعت فولاد ایران

جزئیات نشست معرفی توانمندی‌های صادراتی صنعت فولاد ایران

نشست معرفی توانمندی های صادراتی صنعت فولاد ایران به عنوان یکی از برنامه های ایران اکسپو ۲۰۲۴، روز یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۴ با حضور جمعی از مدیران و مسئولین فولاد ایران و همچنین بازرگانانی از کشورهای مختلف جهان به همراه اصحاب رسانه در سالن مروارید محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش آهن نیوز وحید یعقوبی، معاون اجرایی و هماهنگی انجمن فولاد در خصوص جزئیات این نشست گفت: در این نشست که در راستای توسعه صادرات زنجیره فولاد ایران و در قالب ایران اکسپو برگزار می شود، علاوه بر میهمانان خارجی از ۱۰ کشور جهان، مسئولینی از وزارت صمت و سازمان توسعه تجارت نیز حضور خواهند داشت.

معاون اجرایی و هماهنگی انجمن فولاد اضافه کرد: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته، در کنار ارائه انجمن تولیدکنندگان فولاد از وضعیت تولید و صادرات زنجیره فولاد کشور، مدیران شرکت های فولاد مبارکه اصفهان (MSC)، فولاد کاوه جنوب کیش (SKS)، ذوب آهن اصفهان (ESC)، فولاد آلیاژی پاسارگاد (PASCO)، صبا فولاد خلیج فارس(PGSSCO)، فولاد اکسین خوزستان (KOSC) و فولاد آلیاژی ایران (IASCO) هم در این نشست به ارائه کارنامه و توانمندی های خود در حوزه صادرات خواهند پرداخت. همچنین در پایان این نشست پنل پرسش و پاسخ نیز در نظر گرفته شده است.

بنا بر اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، حضور در این نشست برای عموم آزاد و رایگان است، اما با توجه به محدودیت فضای سالن پیشنهاد می شود علاقمندان در ساعت مقرر در سالن نشست حضور داشته باشند.

این نشست روز یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ از ساعت ۱۴ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، پشت سالن خلیج فارس، سالن مروارید آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

کد خبر 10710

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =