کد خبر 10753
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۹

پیام مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر

پیام مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر

کارگران، بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و همه پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ورزی است.

به گزارش آهن‌نیوز؛ دکتر مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز در پیامی فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی ریز در این پیام آمده است:

لیس للانسان الا ما سعی (سوره مبارکه نجم آیه شریفه 39) 

رمز و راز پیشرفت و توسعه پایدار کشور و تمدن نوین اسلامی در تجلی استعدادها، سرمایه انسانی ساعی و کارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و امید، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار می باشد و کارگران به عنوان نیروی محرکه چرخه صنعت نقش برجسته و ویژه‌‏ای در این عرصه دارند. 

روز جهانـی کار و کارگـر، فرصت مناسبــی برای قدردانـی از زنان و مردان پرتلاشـی است که بی ادعا چـرخ‌های توسعـه و آبادانـی را در بخش‌های مختلف صنـعت، اقتصاد و خـدمات به چرخش در آورده و بخش عظیمی از پیشرفت‌ها، دستاوردها و موفقیت ها مرهون کوشش و مجاهدت بی وقفه و شبانه روزی ایشان است؛ گرامیداشت این روز، به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی، فرصتی مغتنم و بی نظیر است تا زحمات شبانه روزی این عزیزان را ارج نهیم. 

جان مطلب جایگاه حقیقی کارگران در کشور ما را می توان در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با کارگران یافت، آنجا که فرمودند: "کار به علت تأمین کردن همه نیازها و لوازم زندگی مردم و کشور، در واقع حیات جامعه است اما اگر کارگر نباشد، از کار و آثار آن و بالندگی و شکوفایی کشور خبری نیست، بنابراین ارزش کارگر، ‌ارزش حیات جامعه و زندگی مردم است"

بی شک کارگران، بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و همه پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ورزی است و در هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی توانمند کارگران بهتر استفاده شود، توسعه و پیشرفت، ارزش افزوده دو چندان خواهد یافت. 

در کشوری که دارای جغرافیای حاصلخیز سرمایه انسانی می باشد ، بدیهی است که صنعت راهبردی فولاد و فرآورده های فولادی نقشی استراتژیک داشته باشند که بخش عمده ای از بار آن بر دوش کارگران، تکنسین ها، مهندسان متعهد و پرسنلی است که بیرق و درفش تلاش و کوشش را در میانه جنگ نابرابر اقتصادی برافراشته داشته اند و اجازه ندادند که خصم بد طینت ، از این جبهه به ایران عزیز ما ظفر و نفوذ یابد. 

بی‌تردید موفقیـت مجموعه فولاد غدیر نی ریز بدون همدلی، پشتیبانـی و حمایـت تک‌ تک اعضـای خانـواده آن میسر و مقـدور نیست و در این بین نقش موثـر و تاثیـرگذار همـکاران خـدوم در کسـوت کارگـری بر کسی پوشیده نیست. 

اینجانب با تقدیر و تجلیل از خدمات صادقانـه و تلاش های ارزشمنـد یکایک همکاران شریـف و زحتمـکشم در مجتمع ، وظیفه خود می دانم به عنوان برادر خدمتگزارتان با تبریک این روز، دست پر توان و کوششگر تک تک عزیزان کارگر و همکارانم را در این روز عزیز به گرمی بفشارم و فرصت را برای تجدید عهد و پیمان دوباره در مسیر سازندگی ایران اسلامی مغتنم شمارم و افتخار می‌کنم که به عنوان همکار در کنار شما عزیزان در این صنعت عظیم، خدمتگزار ملت شریف ایران هستم.

انتهای پیام/ م

کد خبر 10753

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =