کد خبر 11686
۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۲

نرخ ارز امروز ۳ تیر ۱۴۰۳/ قیمت دلار افزایش یافت + جدول

نرخ ارز امروز ۳ تیر ۱۴۰۳/ قیمت دلار افزایش یافت + جدول

قیمت دلار امروز با افزایش ۳۰۰ تومانی بازگشایی شد. رفت و برگشت این اسکناس در محدوده‌ای مشخص طی هفته‌های اخیر ادامه دارد و سیاست‌گذار با ارزپاشی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، مانع صعود ارزش این اسکناس به کریدور بالاتر شده است.

به گزارش آهن نیوز؛ قیمت دلار در دومین روز معاملاتی هفته با رشد ۳۰۰ تا ۳۵۰ تومانی در منطقه معاملاتی هفته‌های گذشته در نوسان است. اسکناس دلار در لحظه نگارش این گزارش در نیمه کانال پایانی کریدور پنجم درحال معامله است.

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی، افزایش قیمت دلار محدود و عادی است و باید مانند یک نوسان به آن نگاه کرد. آنها معتقدند  با توجه به نزدیکی انتخابات، اگر بازار احساس کند که انتخاب کاندیدای موافق برجام و افزایش روابط ایران با سایر کشورها جدی است، این موضوع می‌تواند به کاهش قیمت دلار کمک کند.

قیمت تتر در افزایش دلار کاهشی شد

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۲۴۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز شنبه ۱۰۰ تومان رشد کرد. قیمت تتر با کاهش ۱۵۰ تومانی از قیمت دلار عقب افتاد و روی رقم ۵۹ هزار و ۲۵۰ تومانی قرار گرفت.

پوند انگلیس با رشد ۴۰۰ تومانی روی قیمت ۷۵ هزار و ۵۴۰ تومانی است و یورو نیز با رشد ۴۰۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۹۰۰ تومانی ایستاده است. گفتنی است اسکناس دلار روز شنبه با رقم ۴۶ هزار و یک تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۹۵۲ تومانی عرضه شد و تغییر قیمت نداشت.

نرخ ارز امروز ۳ تیر ۱۴۰۳/ قیمت دلار افزایش یافت + جدول

انتهای پیام/z

کد خبر 11686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =