کد خبر 11786
۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۶

قیمت ارز امروز ۹ تیر ۱۴۰۳/ سرنوشت دلار با اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری

قیمت ارز امروز ۹ تیر ۱۴۰۳/ سرنوشت دلار با اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری

قیمت دلار امروز با کاهش ۸۰۰ تومانی بازگشایی شد، اما روند معاملات با کشیده شدن انتخابات به دور دوم فریز شده است و دلار در کف کریدور ششم در حال مبادله است.

به گزارش آهن نیوز؛ قیمت دلار در شروع دومین هفته تیر با کاهش ۷۰۰ تا ۸۰۰ تومانی به کف کریدور ششم برگشت. روند معاملات و قیمت دلار در لحظه نگارش این گزارش فریز شده است.

دلار ارزان می‌شود؟

معامله‌گران با کشیده شدن انتخابات به دور دوم تمایل چندانی به معامله ندارند. آنها معتقدند با مشخص شدن نتیجه انتخابات فارغ از اینکه کدام کاندیدا پیروز شود قیمت دلار به طور مقطعی آرایش کاهشی می‌گیرد. فعالان بازار ارز از ترس نقره‌داغ شدن، فعلا دست از مبادله شسته‌اند و احتمال نوسان‌گیری بازارساز را بالا می‌دانند.

حواله دلار ۴۳ هزار تومانی شد

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۶۴۰ تومانی ایستاده است و نسبت به آخرین روز هفته گذشته ۱۱۰ تومان کاهش دارد. قیمت تتر با کاهش ۵۰۰ تومانی روی رقم ۶۱ هزار و ۱۵۰ تومانی ایستاده است.

پوند انگلیس با رشد ۱۰۰ تومانی روی قیمت ۷۷ هزار و ۵۴۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز با افزایش ۲۰۰ تومانی روی رقم ۶۵ هزار و ۷۱۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس دلار امروز در مرکز مبادله با رقم ۴۶ هزار و هفت تومان در حال عرضه است و رشد محدود ۶ تومانی داشت. حواله دلار امروز با افزایش ۶۵ تومانی به کانال بالاتر صعود کرد و با رقم ۴۳ هزار و ۱۷ تومانی عرضه شد.

انتهای پیام/z

کد خبر 11786

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =