کد خبر 11816
۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۳

حقوق بازنشستگان فولاد دو برابر می شود؟

حقوق بازنشستگان فولاد دو برابر می شود؟

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از پرداخت مبلغ علی الحساب همسان سازی به بازنشستگان خبر داد، اما زمان اصلاح احکام نهایی هنوز مشخص نیست. ابهام در مورد جزئیات طرح و عدم تعیین تاریخ دقیق، نگرانی‌هایی را در بین بازنشستگان ایجاد کرده است.

به گزارش آهن نیوز؛ مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از پرداخت مبلغ علی الحساب همسان‌سازی و برنامه‌ریزی برای اصلاح احکام و افزایش حقوق این عزیزان در آینده نزدیک خبر داد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از مطالبات دیرین این قشر زحمتکش بوده و گام‌های بلندی در راستای تحقق عدالت در پرداخت حقوق شاغلان و بازنشستگان برداشته شده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد: پس از پرداخت مبلغ علی الحساب همسان‌سازی به بازنشستگان صندوق فولاد، اصلاح احکام این عزیزان را پس از دریافت دستورالعمل در دستور کار داریم. 

به گفته مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، با پیگیری‌های صورت گرفته این مبلغ به صورت علی الحساب بوده فلذا پس از ابلاغ دستورالعمل همسان‌سازی و اصلاح احکام، پیگیری لازم با توجه به ماده ۲۹ الحاقی در خصوص اجرای مفاد این ماده برای بازنشستگان صندوق به عمل آید.(پایان)

این خبر به دلایل متعددی از اهمیت بالایی برخوردار است:

-عدالت در پرداخت حقوق: این اقدام گامی مهم در جهت برقراری عدالت در پرداخت حقوق بین شاغلان و بازنشستگان محسوب می‌شود.

-تامین رفاه بازنشستگان: افزایش حقوق بازنشستگان، به تامین رفاه و معیشت بهتر این عزیزان کمک خواهد کرد.

-انگیزه بخشی به کارکنان: این اقدام می‌تواند انگیزه کارکنان شاغل را برای ادامه فعالیت و تلاش بیشتر افزایش دهد.

انتظارات:

با توجه به خبر مسرت‌بخش فوق، انتظار می‌رود که دستورالعمل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فولاد در اسرع وقت ابلاغ و احکام حقوقی آنها به طور کامل و عادلانه اصلاح شود. همچنین، امیدواریم شاهد اقدامات مشابهی برای سایر اقشار بازنشسته نیز باشیم تا عدالت در پرداخت حقوق در کل جامعه نهادینه شود.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/z

کد خبر 11816

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =