کد خبر 11929
۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۴

قیمت ارز امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۳/ پیش بینی آرامش بازار تا زمان تحلیف ریاست جمهوری+فیلم

قیمت ارز امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۳/ پیش بینی آرامش بازار تا زمان تحلیف ریاست جمهوری+فیلم

قیمت دلار در شروع معاملات دومین روز هفته در کف کریدور ششم بازگشایی شد و با تلرانس ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومانی معامله شد. معامله‌گران بازار آرامی را تا میانه مرداد و زمان تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری پیش‌بینی می‌کنند.

به گزارش آهن نیوز؛ قیمت دلار امروز تحرکات محدودی داشت و در کف کریدور ششم معامله شد. دیروز این اسکناس برای ساعاتی در سقف کریدور پنجم قرار گرفت اما رشد تقاضا بار دیگر دلار را به کریدور ششم برگرداند.

معامله‌گران بازارهای مالی، با توجه به روند رنج دلار و تلاش بازارساز برای ثبات بازار ارز روزهای آرامی را تا میانه مرداد برای بازار ارز پیش‌بینی می‌کنند. به اعتقاد آنها پیروزی نامزد میانه‌رو، خوش‌بینی نسبت به آینده سیاسی را به جامعه تزریق کرده است. آنها می‌گویند تا مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری دلار در روند رنج معامله می‌شود.

قیمت حواله و اسکناس دلار افزایشی شد

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۳۲۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز شنبه رشد ۱۸۰ تومانی دارد. قیمت تتر با کاهش ۵۰ تومانی روی رقم ۶۰ هزار و ۴۰۰ تومانی ایستاده است.

پوند انگلیس با رشد ۵۰۰ تومانی با قیمت ۷۷ هزار و ۲۸۰ تومانی معامله می‌شود و یورو نیز با افزایش هزار تومانی روی رقم ۶۵ هزار و ۵۶۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس دلار روز یکشنبه با رقم ۴۶ هزار و ۴۰۳ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۳ هزار و ۳۲۷ تومانی عرضه و بیش از ۱۵۰ تومان گران شد.

انتهای پیام/z

کد خبر 11929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =