کد خبر 11934
۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۶

ورود سازمان بازرسی مانع تعطیلی ده ها واحد تولیدی در صنعت فولاد شد

ورود سازمان بازرسی مانع تعطیلی ده ها واحد تولیدی در صنعت فولاد شد

رئیس انجمن فولاد آذربایجان با اشاره به ورود سازمان بازرسی کل کشور به مشکلات صنعت فولاد گفت: با این اقدام مشکلات تعزیراتی ده‌ها واحد تولیدی در صنعت فولاد رفع و از تعطیلی این واحدها جلوگیری شد.

به گزارش آهن نیوز؛ نوید نواده اباذر، رئیس انجمن فولاد آذربایجان اظهار کرد: به‌دنبال ایجاد مشکلات تعزیراتی برای برخی از واحدهای فولادی در سال گذشته و دیدار با رئیس سازمان بازرسی کل کشور، مشکلات تعزیراتی واحدهای فولادی تبیین و مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه به‌طور کامل و جامع مشکلات تعزیراتی واحدهای فولادی تبیین شد و خواستار صدور دستورات مقتضی برای بررسی دقیق موضوع از سوی سازمان بازرسی شدیم.

رئیس انجمن فولاد آذربایجان افزود: رئیس سازمان بازرسی کل کشور به فعالان حوزه فولاد در بخش خصوصی اطمینان داد که موارد مطروحه را با دقت تمام بررسی می‌کند.

نواده اباذر تصریح کرد: پس از این دیدار و پیرو دستورات رئیس سازمان بازرسی کشور و رایزنی انجمن فولاد آذربایجان برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی، بیش از ده‌ها واحد تولیدی در صنعت فولاد از تعطیلی کامل نجات یافته و از بیکاری کارگران جلوگیری شد.

رئیس انجمن فولاد آذربایجان از حمایت‌های سازمان بازرسی کل کشور به ویژه شخص رئیس این سازمان تقدیر کرد و گفت: به‌طور حتم اگر حمایت‌های سازمان بازرسی نبود در حال حاضر ده‌ها واحد صنعتی فولاد تعطیل شده بود.

انتهای پیام/z

کد خبر 11934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =