کد خبر 12003
۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۶

احتمال حضور چه افرادی در کابینه پزشکیان وجود دارد؟

احتمال حضور چه افرادی در کابینه پزشکیان وجود دارد؟

بعد از اینکه مسعود پزشکیان با آرای مردم ایران بر صندلی پاستور تکیه زد حالا گمانه زنی ها پیرامون کابینه او بالا گرفته است. اینکه چه کسانی در کابینه او حضور دارند به موضوع این روزها در محافل تبدیل شده است. دوباره فهرست دیگری از کابینه او منتشر شد.

به گزارش آهن نیوز؛ بعد از اینکه مسعود پزشکیان با آرای مردم ایران بر صندلی پاستور تکیه زد حالا گمانه زنی ها پیرامون کابینه او بالا گرفته است. اینکه چه کسانی در کابینه او حضور دارند به موضوع این روزها در محافل تبدیل شده است. دوباره فهرست دیگری از کابینه او منتشر شد. 

در این فهرست محمدجواد ظریف به عنوان معاون اول مسعود پزشکیان مطرح شده است. البته ظریف طی یک سخنرانی در روز گذشته اعلام کرد که جایگاهی در دولت مسعود پزشکیان نخواهد داشت. 

همچنین علی طیب نیا وزیر اقتصاد دوره اول دولت روحانی به عنوان وزیر اقتصاد در این فهرست دیده می شود. 

عباس عراقچی به عنوان وزیر امور خارجه و محمود علوی به عنوان وزیر اطلاعات در این فهرست به چشم می خورند. هر دوی این نفرات در کابینه روحانی حضور داشتند. 

همچنین در این فهرست نام غلامرضا کاتب به عنوان وزیر کار و رفاه اجتماعی دیده می شود. او سابقه نمایندگی مجلس را در کارنامه خود دارد. 

از دیگر نام های آشنا در این فهرست می توان به مصطفی پورمحمدی به عنوان رقیب مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری و وزیر دادگستری اشاره کرد. 

کابینه احتمالی دولت مسعود پزشکیان

انتهای پیام/z

کد خبر 12003

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =