کد خبر 1216
۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰

فروزان و حفظ کلین‌شیت برای گل‌گهر در دقایق آخر

فروزان و حفظ کلین‌شیت برای گل‌گهر در دقایق آخر

کلین‌شیت‌های محسن فروزان با گل‌گهر همچنان ادامه دارد و به لطف بسته نگه داشتن دروازه، گل‌گهری‌ها در رتبه دوم جدول قرار گرفته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، گل‌گهر سیرجان برای سومین مسابقه متوالی هیچ گلی دریافت نکرد و در حالی توانست به پیروزی خارج از خانه مقابل پیکان برسد که نزدیک بود در لحظات پایانی دروازه‌اش باز شود، اما واکنش به موقع محسن فروزان و در ادامه اصابت توپ به تیرک موجب شد تا سه امتیاز در جیب شاگردان امیر قلعه‌نویی بماند.

محسن فروزان که در دیدار مقابل ملوان انزلی دروازه خود را بسته نگه داشته و کاپیتانی در گل‌گهر سیرجان را هم تجربه کرده بود، این هفته هم در جدال سخت برابر جوانان با انگیزه پیکان موفق ظاهر شد و برای دومین دیدار پیاپی کلین‌شیت کرد و با واکنش‌های خود در ۱۰ دقیقه پایانی، سه امتیاز را برای تیمش نگه داشت.

این دروازه‌بان که در هفته‌های اخیر از جمله دیدار با تراکتور، مس رفسنجان و مس کرمان بیشترین واکنش‌های تاثیرگذارش برای جلوگیری از باخت یا هدر رفتن سه امتیاز تیمش را در دقایق پایانی داشت، در دقیقه ۸۰ بازی با پیکان یک ضربه ایستگاهی را دفع کرد و در وقت‌های تلف شده هم عکس‌العمل مناسبی روی شوت سرکش از پشت محوطه جریمه داشت تا بدون گل خورده این دیدار را تمام کند.

گل‌گهر سیرجان با سومین کلین‌شیت در این فصل و کسب سومین برد، شرایطی برای خود به وجود آورد که توانست به رتبه دوم جدول لیگ برتر صعود کند و روند خوبی که در این فصل طی کرده را ادامه بدهد.

انتهای‌پیام/ الف.ک

کد خبر 1216

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =