کد خبر 124
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد کشور:

شرایط تامین برق نسبت به سال گذشته مطلوبتر است

شرایط تامین برق نسبت به سال گذشته مطلوبتر است

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد کشور گفت: در مساله برق شرایط نسبت به سال گذشته بسیار بهتر و حجم محدودیت نسبت به سال گذشته بهتر شده است.

به گزارش خبرنگار آهن‌نیوز، "سید رسول خلیفه سلطانی" ضمن اشاره به شرایط تامین برق در فصل تابستان افزود: از پیش از ورود به فصل تابستان توافقی بین وزارت نیرو، وزارت صمت و انجمن فولاد شده بود که در اجرا با اختلالات اندکی مواجه شد، اما در حال حاضر این مشکلات رفع شده و شرایط مطلوب است.

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد کشور با بیان اینکه مساله تبعیض‌آمیز دیگری در بخش مدیریت مصرف صنایع وجود ندارد، گفت: بر اساس برنامه‌ای که وزارت نیرو اعلام کرد، تفاوتی بین هیچ یک از صنایع در مساله مدیریت مصرف برق وجود ندارد.

وی ادامه‌داد: این انگیزه به صورت ۱۰۰ درصد در وزارت نیرو وجود دارد تا مدیریت مصرف برق را با کمترین محدودیت و مشکل انجام دهد و هماهنگی بسیار کاملی بین صنایع و این وزارت‌خانه وجود دارد.

خلیفه سلطانی با اشاره به مقایسه شرایط تامین برق در سال جاری نسبت به سال گذشته، گفت: در مساله برق شرایط نسبت به سال گذشته بسیار بهتر و حجم محدودیت نسبت به سال گذشته بهتر شده است.

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد کشور در تشریح جزئیات مدیریت مصرف صنایع فولادی، خاطرنشان‌کرد: اگر محدودیت تامین انرژی داشته باشیم این مساله در قالب برنامه منطبق بر تعطیلات تابستانی و تعمیرات دوره‌ای به صنعت فولاد داده می‌شود.

وی با اشاره به مشکل واحدهای تولید فولاد کوچک، گفت: مشکل اجرایی در برنامه مدیریت مصرف این صنایع وجود داشت که رفع شد.

انتهای پیام/

کد خبر 124

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =