کد خبر 1291
۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱

ادامه گسترش روابط سپاهان با النجف عراق

ادامه گسترش روابط سپاهان با النجف عراق

تفاهم‌نامه همکاری بین باشگاه سپاهان و النجف عراق بازتاب گسترده‌ای داشته است.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، طی روزهای گذشته تیم فوتبال نجف عراق کمپی چند روزه در صفائیه به میزبانی سپاهانی‌ها برگزار کرده و در این مدت پس از برگزاری دیدار دوستانه مقابل امیدهای سپاهان، دو روز پیش نیز مصافی دوستانه با شاگردان مورایس برگزار کرد تا علاوه بر برگزاری تمرینات منظم باشگاه عراقی محکی جدی هم خورده باشد.

محمدرضا ساکت با حضور در راس کادر مدیریتی باشگاه سپاهان عقد قرارداد با باشگاه های خارجی و پیمان خواهرخواندگی با آنها را یکی از اهداف خود قرار داده و سفر النجف عراق به اصفهان نیز طرحی در همین راستا است.

ساکت در این زمینه می‌گوید:« کمپ اختصاصی صفائیه باشگاه سپاهان میزبان اردوی النجف است و برنامه بر این قرار بوده که این باشگاه در طول اردوی خود ۴ دیدار تدارکاتی انجام دهد؛ همچنین در ۱۵ روز آینده تیم زیر ۱۸ سال باشگاه سپاهان در نجف اردو خواهد داشت و با تیم زیر ۱۸ سال النجف دیدار خواهد داشت.» 

گفتنی است این ارتباطی دو جانبه است که مدیران عامل هر دو باشگاه با خرسندی از آن یاد کرده‌اند و امیدوارند همین رویه درآینده نیز ادامه داشته باشد. پیش‌تر خبری مبنی برپایی اردویی چهارجانبه با حضور سپاهان در عراق منتشر شده بود که به نظر می‌رسد با گسترش روابط دو باشگاه در فاصله برگزاری رقابت های جام جهانی و تعطیلات لیگ شاهد خواهد بود.

انتهای‌پیام/ الف.ک

کد خبر 1291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =