کد خبر 1352
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲

فرضیه انصراف منتفی شد

فرضیه انصراف منتفی شد

سخت‌گیری فدراسیون والیبال در مورد کفپوش‌های سالن‌ها، حاشیه‌های زیادی را این فصل در همین ابتدا ایجاد کرده است.

 به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، در همین آغاز کار، لیگ برتر والیبال ایران درگیر حواشی عجیب و غریبی شده است. سخت‌گیری فدراسیون بابت تعویض کفپوش سالن‌های میزبان مسابقات سر و صدای زیادی به پا کرد. در نهایت اما تصمیم بر این شد که تا پایان نیم‌فصل به باشگاه‌ها فرصت داده شود تا اقدامات لازم را در این راستا انجام دهند.

با این وجود اخیراً فدراسیون والیبال اعلام کرد که باشگاه مس رفسنجان نمی‌تواند در سالن خانگی خود میزبان مسابقات باشد بنابراین مقرر شد که دیدار امروز این تیم با فولاد سیرجان در شهر یزد برگزار شود. موضوعی که با واکنش تند مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان نیز روبه‌رو شد و او طی بیانیه‌ای به فدراسیون والیبال حمله کرد.

روز چهارشنبه قرار بود مس رفسنجان در یزد به مصاف فولاد سیرجان برود اما فدراسیون والیبال اعلام کرد که به دلیل مسائل مالی و عدم‌پرداخت برخی مطالبات از سوی مس رفسنجان این بازی برگزار نشده و 3-0 به سود سیرجانی‌ا اعلام می‌گردد.

این پایان کار نبود و در ادامه علی علیزاده، معاون ورزشی باشگاه مس رفسنجان تهدید کرد که احتمال کناره‌گیری این تیم از لیگ برتر والیبال وجود دارد. بنابر اعلام علیزاده قرار بود پنجشنبه جلسه‌ای در این رابطه در باشگاه مس رفسنجان برگزار شود. با این حال باشگاه کرمانی بعد از آن سکوت کرده و این‌طور به نظر می‌آید که فرضیه انصراف مس رفسنجان از لیگ والیبال منتفی است. البته باید منتظر ماند و دید که چه برنامه‌ای در انتظار بازی‌های هفته دوم به بعد آن‌ها خواهد بود.

 انتهای‌پیام/الف.ک

کد خبر 1352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =