کد خبر 1378
۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۶

رشد ۱۲ درصدی تولید در فولاد صنعت بناب

رشد ۱۲ درصدی تولید در فولاد صنعت بناب

مدیرعامل فولاد صنعت بناب: با وجود محدودیت‌هایی که در مصرف برق بود در شش ماهه نخست سالجاری توانستیم رشد ۱۲ درصدی تولید نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل را داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، محمد کشانی، مدیرعامل فولاد صنعت بناب در نشست دوره ای شورای مدیران گفت: با وجود موانع و مشکلات متعددی که در اوایل سالجاری پیش آمد محدودیت‌هایی که در مصرف برق داشتیم در شش ماهه نخست سالجاری توانستیم رشد ۱۲ درصدی تولید نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل را داشته باشیم که این میزان افزایش با ثبت رکورد تولید در خطوط ذوب و نورد از بدو تاسیس این مجتمع همراه بوده است.

وی برنامه‌ریزی مناسب و اصلاح فرآیندها را عاملی موثر در بهبود شرایط عنوان کرد و افزود: برنامه‌ریزی متناسب با شرایط در دستور کار قرار گرفت و موانع و محدودیت‌های ایجادشده مدیریت شد و فرآیندهایی که اصلاح و اجرایی نشده بود به‌صورت سیستمی دنبال شد.

وی افزود: در حوزه‌های تولید، پشتیبانی تولید، مالی و منابع انسانی تغییراتی به عمل آمد و با تقویت تیم مدیریتی، برنامه‌ریزی آموزشی و توانمندسازی به سمت رشد و بهبود حرکت کردیم و اثربخشی لازم را داشتیم که نتیجه آن کاهش هزینه‌های تولید، به حداقل رسیدن توقفات، افزایش تولید، اضافه نمودن محصول جدید در سبد محصولات نوردی بود.

مدیرعامل فولاد صنعت بناب توسعه و نوسازی را برای این این مجموعه حیاتی دانست و ادامه داد: بحث‌های توسعه‌ای برای این شرکت اهمیت زیادی دارد و به جهت افزایش توان تولید، نوسازی و بهینه‌سازی خطوط تولید فعلی حیاتی است و باید آنها را به صورت جدی دنبال کنیم و از سوی دیگر پروژه‌های زیر سقفی نیز توان ذوبی و نوردی ما را تقریباً دو برابر خواهد کرد که در حال اجرا هستند.

شایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه گروه مالی گردشگری در حال حاضر به عنوان یکی از خوشنام‌ترین تولیدکننده مقاطع طویل فولادی کشور است که با نام شاهین بناب در بازارهای داخلی و خارجی جایگاه ویژه‌ای داشته و محصولات آن مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

پایان پیام/

کد خبر 1378

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =