کد خبر 1404
۱۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶

واکنش عجیب نکونام به ادعای استقلالی‌ها

واکنش عجیب نکونام به ادعای استقلالی‌ها

جوادنکونام بعد از بازی اعتقاد داشت که استقلالی‌ها با زرنگی کردن می‌خواستند پنالتی بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، جواد نکونام در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با استقلال مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت: می‌دانستیم استقلال با شرایطی که در این چند هفته داشته است و بردهای خوبی در داخل و خارج خانه داشتند و خود را در جمع مدعیان قرار داده، چگونه بازی کنیم و ضربه بزنیم. به نظرم نیمه اول دو موقعیت به تیم حریف دادیم و بازیکنانم در حمله کردن عجله داشتند و توپ به پشت بازیکنان ما میوفتاد. حتی یک توپ به تیر دروازه ما برخورد کرد. اما وقتی بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کردیم تمام این روزنه‌ها را بستیم و موقعیتی به استقلال ندادیم.

وی در ادامه گفت: روی یک اشتباه فردی گل خوردیم وگرنه ما بازی را برده بودیم و می‌دانستیم چگونه باید بازی کنیم و شرایط را برای استقلال سخت کنیم اما روی اشتباه فردی گل خوردیم و بازی مساوی شد. بعد از آن استقلال روی توپ‌های بلند کار کردند اما باز هم موفق بودیم و می‌دانستیم یک گل دیگر به ثمر برسانیم که نشد. در نیمه دوم شرایط باب میل ما بود و توانستیم مسابقه را کنترل کنیم. استقلال تیم قدرتمندی است و شش ملی‌پوش دارند و این شرایط را برای هر تیمی سخت می‌کند. به نظرم بازیکنان زحمت کشیدند و عملکرد خوبی داشتیم و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم.

نکونام ادامه داد: لیگ بسیار سختی داریم و ممکن است طاقت فرسا هم بشود چون جام جهانی را در پیش داریم ولی تیم ما باید به کار خود ادامه دهد و انگیزه داشته باشد و شرایط را برای خود بهبود ببخشد.

نیمه اول شما را خیلی عصبانی دادیم و نیمه دوم هم بعد از تعویضی که داشتید عصبانیت بیشتری پیدا کردید، نکونام در خصوص این گفته یکی از خبرنگاران گفت: طبیعی است در فوتبال. من در لحظه زندگی می‌کنم و آن اتفاقی که در لحظه رخ می‌دهد باعث عصبانیت نه تنها من بلکه تیم می‌شود. ما مجبور شدیم دروازه‌بان خودمان را به علت مصدومیت تعویض کنیم و این مورد به ما ضربه زد. وقتی گل می‌خوریم همه عصبانی می‌شویم. اما تیم من امروز خوب بود و به چیزی که می‌خواستیم رسیدیم. امروز تاکتیک فولاد نسبت به بازی قبل فرق می‌کرد و می‌دانستیم به استقلال در استادیوم آزادی نباید ببازیم.

وی درباره اینکه تیمش را مدعی قهرمانی می‌دانند، گفت: من از روز اول برای این موضوع جنگیده‌ام. اما با واقعیت هم زندگی می‌کنیم. استقلال، پرسپولیس و سپاهان می‌جنگند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. برای ما هم همینطور است. نکته مهم برای تیم ما این است که به تلاشمان ادامه دهیم. اگر فکر کنیم به اینکه چه اتفاقی برای چه تیمی می‌افتد، بازنده ما هستیم. تیم‌های قوی‌تر از ما خیلی هستند اما این بازیکن است که در زمین نتیجه را تعیین می‌کند و این نکته‌ای است که اهمیت دارد. بازیکنان من بهترین عملکرد را داشته‌اند و خوشحالم که در فولاد هستم. امیدوارم بتوانیم امسال هم سال خوبی برای مردم خوزستان رقم بزنیم.

سرمربی فولاد در پایان خودش بحث در خصوص دو صحنه مشکوکی که استقلالی‌ها معتقد به پنالتی بودند را پیش کشید و گفت: من تمام صحنه‌ها را نگاه کردم. یکی از آن دو صحنه کاملا مشخص بود که کارت زرد درست است. دومی هم همینطور؛ چون اصلا برخوردی وجود نداشت. حتی توپ اوت شد که به اشتباه کرنر گرفتند. وقتی در دقیقه یک بازیکنان استقلال خودش را زمین انداخت من همان موقع به بازیکنانم گفتم در هجده قدم پا پرت نکنند. چون وقتی تیمی از دقیقه یک این کار را انجام می‌دهد یعنی برنامه دارد تا خطا بگیرد. من به بازیکنانم گفتم و دیدید نزدیک هجده قدم کسی پا نمی‌انداخت. بازیکنان استقلال می‌خواستند زرنگی کنند و پنالتی بگیرند اما آقای حاج ملک قضاوت بسیار خوبی داشتند و به ایشان خسته نباشید می‌گویم.

انتهای‌پیام/ الف.ک

کد خبر 1404

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =