کد خبر 1605
۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲

لیگ برتر فوتبال؛

ربیعی: بدشانسی‌های ما هم تمام می‌شود

ربیعی: بدشانسی‌های ما هم تمام می‌شود

بعد از تساوی با نفت مسجد سلیمان محمد ربیعی از بدشانسی‌هایی که تیمش مواجه است صحبت کرد و همچنین امیدواری به آینده تیم خود

به گزارش خبرنگار ورزشی آهن‌نیوز،  محمد ربیعی بعد از تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد. مشروح صحبت های ربیعی را در ادامه می خوانید:

به سبک و روش نفت ایراد نمی گیرم، ابتدا به تیم فوتبال نفت خسته نباشید می‌گویم، همین‌طور به بازیکنان تیم خودم. درباره بازی باید بگویم که بخش عمده و کامل بازی در نیمه اول و همینطور در نیمه دوم در اختیار تیم ما بود. ما می‌دانستیم نفت مسجدسلیمان با توجه به نتایج هفته‌های گذشته‌اش می‌خواهد هر طور شده امتیاز بگیرد و تلاش‌شان را به شکل‌های مختلف کردند. من جزو مربیانی نیستم که درباره سبک و روش‌های تیم مقابل صحبت کنم، اما آنها به هدف‌شان که گرفتن امتیاز بود، رسیدند.

نمی شود این همه موقعیت ایجاد کنیم و به گل نرسیم‌ ما در زدن ضربات آخر خیلی بدشانس بودیم، ولی به بازیکنانم می‌گویم که اینطور نخواهد ماند و نمی‌شود که این همه موقعیت ایجاد کنیم و به گل نرسیم. این دوران هم تمام می‌شود. اگر یک مقدار بار روانی از روی دوش بازیکنان ما برداشته شود، انشاالله پای‌شان به گلزنی هم باز می‌شود.

مالکیت بسیار بالایی در زمین داشتیم، امروز دو توپ را از سه قدمی دروازه به بیرون زدیم که جای تعجب دارد. ما هیچ فرصتی به تیم حریف ندادیم و مالکیت بسیار بالایی در زمین داشتیم.

باید به تیم نفت فرصت داده شود، نفت مسجدسلیمان مربیان باتجربه‌ای دارد. در فوتبال فراز و نشیب وجود دارد و درست است این تیم دو باخت ناگوار داشته، اما همین تیم در شهرش مقابل استقلال بازی خوبی انجام داد و مساوی کرد. مقابل پرسپولیس هم بازی خوبی انجام داد. من اکثر بازی‌های این تیم را دیدم و باید به آنها فرصت داده شود. قطعاً آینده تیم نفت مسجدسلیمان خوب است.من این حرف را امروز نزدم، من 5 روز قبل از شروع فصل این را گفتم و در همان زمان تأکید کردم تیم نفت مسجدسلیمان که بازی دوستانه با آنها انجام دادیم متفاوت‌تر از بقیه تیم‌ها بوده است.

حقمان حداقل یک گل بود باید به این تیم فرصت داد. همین تیم ما دو فصل پیش در یک مقطع زمانی چهار باخت متوالی داشت. بله برای آنها جای خوشحالی دارد، ولی برای ما جای ناراحتی دارد، چون واقعاً حق‌مان حداقل یک گل بود. فقط در 10 دقیقه ابتدایی بازی سه فرصت را از دست دادیم. نفت مسجدسلیمان ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه بود و خیلی جنگیدند. در دقایق آخر بازی بازیکن حریف جلوی توپ پرید و توپ‌مان بلوکه شد. من این شرایط را تجربه کرده‌ام، ولی می‌گویم که آینده برای مس رفسنجان و نفت مسجدسلیمان روشن است.

بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری داشتیم ما تا به امروز در 6 بازی خارج از خانه بازی کردیم و قرعه سختی داشتیم. ما طبق قاعده در شش بازی خارج از خانه‌مان و چهار بازی داخل خانه‌مان با توجه به اینکه بازی‌های داخلی را ببریم و بازی‌های خارج از خانه را نبازیم، باید 18 امتیاز می‌گرفتیم، اما در حال حاضر 13 امتیازی هستیم. بیشترین ضرر از اشتباه داوری را ما داشتیم و با همه این تفاسیر می‌توانستیم سه امتیاز بازی امروز را بگیریم و 15 امتیازی شویم.از هدفگذاری مان عقب هستیم، ما در ریتم خودمان الان عقب هستیم و از آن هدف‌گذاری که مدنظر من هست عقب هستیم و قطعاً در بعد از وقفه مسابقات جبران خواهیم کرد. تیم ما فوتبال خوبی بازی می‌کند و بازیکنان ما بعد از بازی امروز در رختکن ناراحت بودند. من به آنها الان می‌گویم که صبور باشند و به تلاش‌شان ادامه دهند و قرار نیست در همه بازی‌ها بدشانس باشند.

انتهای‌پیام/ الف.ک

کد خبر 1605

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =