کد خبر 1631
۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵

صندوق بازنشستگان فولاد ۱۳۰ هزار میلیارد تومان طلبکار است

صندوق بازنشستگان فولاد ۱۳۰ هزار میلیارد تومان طلبکار است

مدیر صندوق بازنشستگان فولاد استان اصفهان گفت: این صندوق، ۱۳۰ هزار میلیارد تومان از دولت مطالبه دارد که امیدواریم با حمایت‌های لازم هر چه زودتر پیگیری وصول این مطالبات به نتیجه برسد.

به گزارش آهن‌نیوز، میثم اسلامی اظهار کرد: صندوق بازنشستگان فولاد کشور دارای ۹۰ هزار بازنشسته است.

وی با بیان اینکه اصفهان سه پنجم بازنشستگان فولاد کشور را پوشش می دهد، افزود: درمان مهم‌ترین نیاز بازنشستگان است و اهتمام در راستای ارائه خدمات درمانی به ویژه برای بیماران صعب العلاج اهمیت ویژه ای برای ما دارد.

مدیر صندوق بازنشستگان فولاد استان اصفهان با اشاره به اینکه با راه‌اندازی پاراکلینیک های تخصصی سعی کردیم بهترین خدمات را به بازنشستگان فولاد ارائه کنیم، تاکید کرد: خدمات درمانی به بازنشستگان فولاد از جنبه‌های پوشش دارو، درمان و موارد پاراکلینیکی در کشور کم نظیر است.

وی با اشاره به اینکه مشکلات بیمه تکمیل درمان ذوب آهن با حذف صندوق تنخواه رفع شده است، تاکید کرد: تسهیلات برای بازنشستگان فولاد افزایش ۲۰۰ درصدی داشته است مبلغ وام‌های اعطایی به ۱۵۰ میلیون ریال افزایش پیدا کرده است.

اسلامی به اهدای ۴۰۰ مورد وام به متقاضیان اشاره و گفت: یک هزار و ۷۰۰ وام جدید در جریان پرداخت قرار دارد، پرداخت وام برای افرادی که به هر دلیل امکان مراجعه حضوری را ندارند، در منزل با مراجعه از طرف صندوق یا بانک انجام می شود.

وی گفت: صندوق بازنشستگان فولاد ۱۳۰ هزار میلیارد تومان از دولت مطالبه دارد که امیدواریم با حمایتهای لازم هر چه زودتر پیگیری وصول این مطالبات به نتیجه برسد.

انتهای پیام/

کد خبر 1631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =