کد خبر 2023
۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸

کشتی فرنگی| قهرمانی فولاد قطعی نیست

کشتی فرنگی| قهرمانی فولاد قطعی نیست

مدیر فنی تیم کشتی فرنگی فولاد خوزستان گفت: از الان نمی‌توان گفت فولاد قهرمان می‌شود ولی تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، محمدامین کجباف در خصوص موفقیت تیم فولاد در هفته اول دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی، اظهار کرد: فولاد برای اولین بار است که با همت آقای گرشاسبی و آقای بنی تمیم در لیگ برتر کشتی فرنگی تیم‌داری می‌کند و انشاءالله به آنچه مدنظرشان است دست پیدا کنند و این تیم‌داری تداوم داشته باشد.

وی بیان کرد: سطح مسابقات از نظر کمی و تعداد تیم‌ها خیلی چنگی به دل نمی‌زند اما از نظر کیفیت و حضور سرمایه‌های کشتی فرنگی که شاهد حضور بیش از ۹۰ درصد آن‌ها در لیگ برتر کشور هستیم خوب است. در مجموع لیگ خوبی در حال برگزاری است و امیدوارم فولاد نتیجه خوبی کسب کند.

مدیر فنی تیم کشتی فرنگی فولاد خوزستان درباره پیش‌بینی‌اش از روی سکو رفتن این تیم نیز گفت: نمی‌توان از الان گفت فولاد قهرمان می‌شود ولی تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم و انشاءالله بهترین نتیجه قهرمانی فولاد باشد.

وی در ارزیابی عملکرد این تیم در هفته اول، عنوان کرد: دو، سه مهره اصلی تیم‌مان مثل ایمان محمدی و پویا دادمرز به دلیل حضور در مسابقات جهانی در اختیار نداشتیم و به آنها استراحت دادیم و انشاءالله در دور بعد روی تشک خواهند رفت اما سایر ملی پوشان مثل حجت رضایی، پویا ناصرپور و سعید اسماعیلی مبارزه کردند که عملکرد خوبی هم داشتند.

کجباف در پاسخ به این سؤال که برگزاری لیگ چقدر می‌تواند از نظر درآمدی به کشتی‌گیران کمک کند؟ خاطرنشان کرد: کشتی‌گیران منبع درآمدی خاصی ندارند و از طرفی تمام وقت خود را صرف کشتی، تمرین و مسابقه می‌کنند که به نظر من برگزاری هر ساله لیگ از نظر مالی می‌تواند کمک حال کشتی گیران باشد. همچنین باید از اسپانسرهایی که حمایت می کنند تشکر کرد زیرا قراردادهایی که بسته می‌شود حداقل می‌تواند جبران جزیی از هزینه‌های کشتی‌گیران در طول سال باشد. البته جامعه کشتی هم باید به صورتی کار کند که اسپانسرها علاقه بیشتری برای ورود به این رشته پیدا کرده و بیشتر به کشتی گیران و خانواده کشتی کمک کنند.

دور برگشت گروه دوم مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی به صورت متمرکز دهم آذرماه در کرج برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ الف.ک

کد خبر 2023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =