کد خبر 2096
۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹

سه پست اسکله پارسیان به ایمیدرو رسید

سه پست اسکله پارسیان به ایمیدرو رسید

مجوز بهره‌برداری از سه پست اسکله بندر انرژی‌بر پارسیان به نمایندگی از سازمان بنادر و دریانوردی به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعطا شد.

به گزارش آهن‌نیوز، وجیه الله جعفری، مدیرعامل ایمیمدرو در جلسه پایش طرح‌های هفتگانه فولادی گفت: مدیران و مجریان طرح‌ها زمانبندی لازم را برای تکمیل و راه اندازی در دستور کار خود داشته باشند و بر همین اساس هم ما در سازمان ایمیدرو با سطح بندی و اولویت بندی نیازها اقدامات لازم برای کمک به مساعدت به طرح‌ها را انجام می‌دهیم.

وی افزود: مشکلات مالی در همه طرح‌ها وجود دارد، ولی باید مجری، مشاور و پیمانکار به یک اجماع برای تعیین نیازهای مالی خود برسند و ما هم در کنارشان خواهیم بود به شرط اینکه همه چیز به صورت مدون و برنامه ریزی شده به ما ارائه شود.

جعفری با تاکید بر این که کمبود آب، گاز و برق از مشکلات اساسی کشور است که گریبان صنعت را نیز گرفته است، گفت: در حال رایزنی با وزارتخانه نیرو و دیگر دستگاه‌های مسئول هستیم تا کمترین قطعی انرژی به واحدهای معدنی و فولادی تحمیل شود، ولی باید این را در نظر داشته باشید که حتماً برای استفاده از پساب‌های شهری برنامه ریزی و تلاش مجدانه داشته باشید تا در این شرایط کم آب، تولید در طرح‌های هفتگانه دچار مشکل نشود ضمن اینکه استفاده از پساب علاوه بر این که یک برنامه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و حفاظت از محیط زیست است، باعث استفاده بهینه از منابع آبی کشور نیز خواهد شد.

وی در پایان بیان داشت: مجوز بهره‌برداری از سه پست اسکله بندر انرژی بر پارسیان به نمایندگی از سازمان بنادر و دریانوردی به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعطا شد.

انتهای پیام/

کد خبر 2096

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =