کد خبر 2130
۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵

وعده افزایش حقوق برای پرسنل ذوب‌آهن اصفهان

وعده افزایش حقوق برای پرسنل ذوب‌آهن اصفهان

پیرو دستور صادر شده از مدیرعامل صدرتأمین، افزایش حقوق کارکنان ذوب آهن اصفهان با هدف بهره‌مندی حداکثری همکاران از مزایای آن در زمان اشتغال و بازنشستگی، ترمیم حقوق کارکنان به ویژه کارگران با اولویت کارکنان خط تولید انجام می شود.

به گزارش آهن‌نیوز، پیرو درخواست های صنفی پرسنل ذوب آهن در خصوص افزایش حقوق و مزایا، جلسات متعدد با حضور مسئولان سازمان تأمین اجتماعی، شستا، صدر تأمین و مدیران ذوب آهن اصفهان برگزار شد و در نهایت مدیرعامل صدر تامین طی نامه ای به مدیرعامل شرکت موارد زیر را تکلیف کرد:

۱- بازنگری در طرح طبقه بندی مشاغل با هدف رعایت عدالت در پرداخت ها

۲- اصلاح نظام پرداخت تسهیلات به کارکنان با رویکرد توزیع عادلانه

۳- ارائه پیشنهاد در خصوص اصلاح مشاغل سخت و زیان آور با هماهنگی ادارات کل تامین اجتماعی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بهره گیری از نظرات خبرگان و کارشناسان

پیرو دستور صادر شده از مدیرعامل صدرتأمین، افزایش حقوق کارکنان ذوب آهن اصفهان با هدف بهره‌مندی حداکثری کارگران از مزایای آن در زمان اشتغال و بازنشستگی در قالب بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل به منظور ترمیم حقوق کارکنان بویژه کارگران و افزایش سختی کار، بیماری زایی، زیان آور و... با اولویت کارکنان خط تولید انجام می شود .

همچنین با توجه به بازه زمانی حدود ۳ ماه برای بازنگری طبقه بندی مشاغل، مصوب شد مبلغی به عنوان علی الحساب اصلاح طرح طبقه بندی مشاغل از اولین حقوق پرداختی به همکاران پرداخت شود که تا زمان اجرای طرح طبقه بندی مشاغل ادامه می یابد .

ضمن اینکه اقدامات اجرایی بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل از روز چهارشنبه ۲ آذرماه آغاز و در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت ضوابط قانونی، تصویب و اجرایی خواهد شد.

 با وخیم تر شدن شرایط اقتصادی، کارگران ذوب آهن نسبت به دریافت حقوق حداقلی اعتراض داشتند.

انتهای پیام/

کد خبر 2130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =