کد خبر 2188
۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹

نشست خبری مدیرعامل فولاد خوزستان با اصحاب رسانه

نشست خبری مدیرعامل فولاد خوزستان با اصحاب رسانه

همزمان با چهارمین روز برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان صبح دیروز ۱۲ آذر ماه از این نمایشگاه بازدید بعمل آوردند و با اصحاب رسانه نشست خبری داشتند.

به گزارش آهن‌نیوز، ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در آخرین روز نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (متافو) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پس از بازدید از سالن ۳۸ این نمایشگاه از سالن‌های شماره ۴۰، ۴۱ و ۴۴ و شرکت های دانش بنیان این نمایشگاه بازدید و در جریان دستاوردهای صنعت فولاد کشور قرار گرفت.

در ادامه استقبال گسترده خبرنگاران رسانه‌های تخصصی از نوزدهمین نمایشگاه ایران‌ متافو باعث شد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان نشست خبری ویژه ای را با حضور جمعی از رسانه ها و خبرنگاران برای مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان برگزار کند.

امسال پنج سالن برای استقرار بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و حدود ۵۰ شرکت و نمایندگی خارجی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی(متافو) مهیا شد.

غرفه شرکت فولاد خوزستان در سالن ۳۸B این نمایشگاه به مدت چهار روز پذیرای عموم مردم، دانشجویان، اساتید، متخصصان حوزه معدنی و صنایع معدنی کشور،علاقمندان و بازدیدکنندگان از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران ( ایران متافو) بود.

انتهای پیام/

کد خبر 2188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =