کد خبر 2416
۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳

اقدام عملی در بهبود مدیریت برق و گاز در فولاد خوزستان؛

امضای سه تفاهم‌نامه در حوزه مدیریت انرژی

امضای سه تفاهم‌نامه در حوزه مدیریت انرژی

در حاشیه اولین همایش تخصصی انرژی در صنعت فولاد، دو تفاهم‌نامه در بهبود مدیریت برق و گاز فولاد خوزستان با دو شرکت دانش‌بنیان به امضا رسید.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، در حاشیه اولین همایش تخصصی انرژی در صنعت فولاد که روز ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱ در سالن همایش هتل هما در تهران برگزار شد، با حضور امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان و معاون فنی شرکت مشاور ساز آب اهواز و محمدرضا پاکباز مدیرعامل شرکت مشاور پیشگامان فولاد جنوب، تفاهم‌نامه امضا شد.

موضوع تفاهم‌نامه اول همکاری‌های فنی، پژوهشی کاربردی و بهینه‌سازی نیازمحور و اجرای پایلوت به منظور دست‌یابی به بهترین شاخص‌های مصارف آب و انرژی در شرکت فولاد خوزستان بود که با شرکت ساز آب اهواز به امضا رسید.

همکاری در شناسایی، پیاده‌سازی و راهبری آخرین فناوری‌های صرفه‌جویی در آب و انرژی مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا و رهاسازی فناوری‌های کم‌بازده، مطابق با زیرساخت موجود در شرکت فولاد خوزستان مواردی هستند که اهداف تفاهم‌نامه را شامل می‌شوند.

با توجه به پیشتازی شرکت فولاد خوزستان در حرکت به سوی بهینه‌سازی مصرف آب و انرژی با چشم‌انداز جامع توسعه انرژی‌های پاک، با حداقل تولید گازهای گلخانه‌ای در حوزه صنعت فولاد و صنایع معدنی، تفاهم‌نامه‌ی دیگری با شرکت مشاور پیشگامان فولاد جنوب به منظور دستیابی به دانش فنی و ساز و کار اجرایی تولید و بهینه‌سازی مصرف انرژی به امضا رسید.

همچنین موافقت‌نامه‌ای میان شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد و گروه مپنا به منظور احداث نیروگاه، با حضور محمد مدنی‌فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد و عباس علی‌آبادی مدیرعامل گروه مپنا به امضا رسید.

امضای سه تفاهم‌نامه در حوزه مدیریت انرژی

امضای سه تفاهم‌نامه در حوزه مدیریت انرژی

امضای سه تفاهم‌نامه در حوزه مدیریت انرژی

پایان پیام/ ف

کد خبر 2416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =