کد خبر 250
۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲

بازدید مدیرعامل فولاد خوزستان از کمپ تیم ملی

بازدید مدیرعامل فولاد خوزستان از کمپ تیم ملی

مدیرعامل فولاد به همراه مدیرکل ورزش استان خوزستان امروز در تمرینات کشتی فرنگی شرکت کردند.

​​​​​​به گزارش پایگاه خبری آهن نیوز، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، از کمپ تیم‌های ملی کشتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید کردند.

در این بازدید علیرضا دبیر با تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در بازسازی خانه‌های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده و همچنین مراحل ساخت کمپ و مجموعه رفاهی شهید سجاد عفتی، مدیرعامل باشگاه فولاد و مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان را در جریان آخرین اقدامات قرار داد.

گرشاسبی و بنی تمیم در ادامه این بازدید در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده بر سر تمرین تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان حضور پیدا کردند و با محمد بنا و شاگردانش به خوش و بش پرداختند.

گرشاسبی در جمع ملی پوشان تیم فرنگی با اعلام خبر حضور باشگاه فولاد در لیگ برتر کشتی فرنگی گفت: کشتی همواره مظلوم بوده است اما با ساخت و سازهای صورت گرفته در کمپ تیم‌های ملی کشتی، تحولات و تغییرات بزرگی صورت گرفته است که نشان می دهد کشتی در حال بازگشت به جایگاه اصلی است.

حمید بنی تمیم قهرمان اسبق کشتی فرنگی آسیا با اشاره به توجه ویژه اداره کل ورزش و جوانان استان به کشتی، خاطرنشان کرد: خوزستان یکی از قطب‌های کشتی فرنگی کشور محسوب می‌شود و ما نیز به صورت ویژه به این رشته ورزشی دراستان نگاه می‌کنیم و از تمامی ظرفیت‌ها برای رفع دغدغه‌های کشتی گیران خوزستانی استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کد خبر 250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =