کد خبر 2544
۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸

تمجید فدراسیون جهانی بسکتبال از ذوب‌آهن

تمجید فدراسیون جهانی بسکتبال از ذوب‌آهن

فدراسیون جهانی بسکتبال از تیم بسکتبال از نحوه بازی تیم ذوب‌آهن در بازی مقابل با الاتحاد و الاهلی سوریه تمجید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، از هفته دوم رقابت‌های سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا در لیگ منطقه غرب آسیا،‌ تیم ذوب‌آهن اصفهان موفق شد با یک بازی برتر مقابل الاتحاد اهلی سوریه به پیروزی برسد که این برد از جنبه نحوه بازی شاگردان فرزاد کوهیان،‌ مورد توجه فدراسیون جهانی بسکتبال (FIBA) قرار گرفت.

 از هفته دوم رقابت‌های سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا در لیگ منطقه غرب آسیا،‌ تیم ذوب‌آهن اصفهان موفق شد با یک بازی برتر مقابل الاتحاد اهلی سوریه به پیروزی برسد که این برد از جنبه نحوه بازی شاگردان فرزاد کوهیان،‌ مورد توجه فدراسیون جهانی بسکتبال (FIBA) قرار گرفت.

فیبا با انتشار گزارشی از آمار و عملکرد دو تیم در این بازی نوشت: ذوب‌آهن تنها تیم در این مسابقات است که متکی به یک یا دو بازیکن برای امتیاز آوری نیست. فیبا با بیان اینکه ذوب‌آهن “super scorer” ندارد و یک تیم واقعی است،‌ به امتیاز آوری تقریبا همه بازیکنان نماینده ایران نیز تاکید کرد.

طبق آمار منتشر شده توسط فیبا، ۹ بازیکن از ۱۱ بازیکنی که در بازی با الاتحاد برای ذوب‌آهن به زمین رفتند،‌ موفق به امتیاز آوری شده‌اند. ۵ نفر از این بازیکنان نیز مثبت ۱۰ امتیاز را به ثبت رسانده‌اند.

انتهای پیام/الف.ک

کد خبر 2544

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =