کد خبر 2639
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹

جزئیات آتش سوزی در پاساژ علاء‌الدین تهران

جزئیات آتش سوزی در پاساژ علاء‌الدین تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی در پاساژ علاء‌الدین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در رابطه با جزئیات حادثه آتش‌سوزی در پاساژ علاء‌الدین اظهار کرد: امشب یک مورد حادثه حریق در ساختمان علاالدین به سامانه ١٢۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان را به محل حادثه واقع در ساختمان علاالدین در تقاطع خیابان‌های حافظ و جمهوری اعزام کرد.

او با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل بیان کرد: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریقی جزئی در قسمت پشت نمای این ساختمان رخ داده و منشا آن چند کارتن و مقوا بوده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تصریح کرد: خوشبختانه سیستم اعلام حریق این ساختمان به درستی عمل کرده و تکنسین آموزش دیده آتش‌نشانی که در این پاساژ مستقر بوده نیز وارد عمل شده و از گسترش آن جلوگیری کرده است. این موضوع اهمیت توجه به ایمنی در ساختمان‌ها را به خوبی نشان می‌دهد.

ملکی با بیان آنکه آتش‌نشانان نیز عملیات لکه‌گیری و ایمن‌سازی را انجام دادند، گفت: دقایقی بعد نیز ماموران آتش‌نشانی به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

به گفته او پیش از این نیز سازمان آتش‌نشانی نسبت به برگزاری دوره‌های اطفای حریق برای نگهبانان این مجموعه اقدام کرده بودند.

پایان پیام/جزئیات آتش سوزی در پاساژ علاء‌الدین تهران

کد خبر 2639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =