کد خبر 2754
۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸

لیگ برتر فوتبال؛

توافق نهایی مس کرمان با مربی اسپانیایی

توافق نهایی مس کرمان با مربی اسپانیایی

کالی تروئبا مربی اسپانیایی که سابقه لالیگا را دارد با مس کرمان به توافق رسید.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، کالی تروئبا مربی اسپانیایی که سابقه حضور در کادر فنی تیم های مختلف لالیگا اسپانیا را در پرونده دارد رسما به جرگه مربیان تیم فوتبال مس کرمان اضافه شد.

کالی تروئبا مربی اسپانیایی که سابقه حضور در کادر فنی تیم های مختلف لالیگا اسپانیا را در پرونده دارد رسما به جرگه مربیان تیم فوتبال مس کرمان اضافه شد.

 عصر امروز در جلسه ای که در دفتر مدیر عامل باشگاه مس کرمان انجام گرفت، توافقات نهایی میان آقای دکتر کهندل مدیر عامل باشگاه مس کرمان و آقای دکتر سلاجقه ریس هیات مدیره و آقای کالی انجام گرفت تا وی رسما به کادر فنی تیم فوتبال مس کرمان اضافه گردد.

در روزهای گذشته مذاکرات فشرده ای از سوی مدیریت باشگاه مس کرمان با این مربی اسپانیایی صورت گرفت تا در نهایت زمینه توافق به بهترین شکل فراهم گردید.

کالی تروئبا، مربی اسپانیایی و 53 ساله کار حرفه‌ای خود را به عنوان آنالیزور شروع کرده است. او در تیم‌های اتلتیکو مادرید، الچه، ایبار و رئال سوسیه داد اسپانیا به عنوان آنالیزور فعالیت داشته و در ادامه توانسته به عنوان مربی در تیم پونفرادینا در لالیگا دو اولین تجربه مربیگری خود را دنبال کند.

بعد از آن او بار دیگر در رسینگ اسپانیا به عنوان آنالیزور کار را دنبال کرده و فصل بعد از آن به عنوان یکی از اعضای کادرفنی به عضویت کادر در آمد.

نقطه عطف کار این مربی اسپانیایی اما در اتلتیکو مادرید و در کنار دیه‌گو سیمئونه بود که در 2006 تا 2014 به عنوان یکی از مربیان مورداعتماد این مربی آرژانتینی کار را دنبال کرده است.

انتهای پیام/ الف.ک

کد خبر 2754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =