کد خبر 2785
۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸

دو چالش تامین انرژی و مازاد عرضه گندله در مجتمع گل‌گهر

دو چالش تامین انرژی و مازاد عرضه گندله در مجتمع گل‌گهر

توسعه فعالیت‌های اکتشافی و تامین سنگ آهن، زیرساخت تامین انرژی، توسعه و تکمیل زنجیره ارزش فولاد، تنوع حوزه‌های کسب و کار، توسعه فناوری معدنکاری و توسعه زیرساخت‌های مدیریتی برخی از استراتژی‌های شرکت صنعتی و معدنی گل گهر هستند.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، از روابط عمومی ایمیدرو، وجیه اله جعفری، رئیس هیات عامل ایمیدرو در نشست کارگروه کنترل مدیریتی شرکت معدنی و صنعتی گل کهر بر لزوم تقویت استراتژی بعد معدنی در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر تاکید کرد. وی افزود: تنوع محصول از جمله مواردی است که شرکت معدنی و صنعتی گل گهر باید قطعا در تدوین استراتژی‌های خود آن را مد نظر قرار دهد.

رئیس هیات عامل ایمیدرو خاطر نشان کرد: تربیت نیروی انسانی، توجه به حوزه‌های اکتشاف، زیرساخت و تامین مواد اولیه از دیگر مواردی است که این شرکت باید در برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت و بلند مدت به آن توجه کند.

ایمان عتیقی، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر نیز در این نشست به ارائه استراتژی‌ها، چشم‌انداز و اهداف کلان این شرکت پرداخت.

وی کمبود سنگ آهن، تامین انرژی (گاز و برق) و مازاد عرضه گندله در کشور را از جمله مشکلات پیش روی تولید فولاد عنوان کرد و افزود: توسعه فعالیت‌های اکتشافی و تامین سنگ آهن، زیرساخت تامین انرژی، توسعه و تکمیل زنجیره ارزش فولاد، تنوع حوزه‌های کسب و کار، توسعه فناوری معدنکاری و توسعه زیرساخت‌های مدیریتی برخی از استراتژی‌های شرکت صنعتی و معدنی گل گهر هستند.

در این نشست که با حضور اعضای هیات عامل، معاونان و مدیران ایمیدرو و همچنین مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران برگزار شد، چالش‌ها و راهکارهای بهبود استراتژی‌ها و توسعه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کد خبر 2785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =