کد خبر 2853
۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵

لیگ برتر فوتبال؛

کاپیتان فولاد جواب کامیابی‌نیا را داد

کاپیتان فولاد جواب کامیابی‌نیا را داد

در پی مصاحبه و ادامه مباحث حاشیه‌ای بازی دیروز پرسپولیس و فولاد خوزستان، کاپیتان فولاد جواب کاپیتان پرسپولیس را داد.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز،بازیکن با تجربه فولاد خوزستان مصاحبه تندی علیه صحبت‌های برخی بازیکنان پرسپولیس در میکسدزون ورزشگاه فولاد آره‌نا انجام داده است.کنایه تند کاپیتان فولاد به کاپیتان پرسپولیس، فولاد خوزستان در شرایطی موفق به شکست پرسپولیس شد که بازیکنان تیم میهمان به شدت نسبت به اتفاقات و حواشی مسابقه اعتراض داشتند و در پایان مسابقه نیز در میکسدزون ورزشگاه فولاد آره‌نا با تندی به آن واکنش نشان دادند.

در همین رابطه ساسان انصاری بازیکن فولاد خوزستان ساعاتی پس از این مسابقه در واکنش به مصاحبه برخی بازیکنان پرسپولیس اینطور موضع‌گیری کرده است: «برای من عجیب بود تا زمانی که در استادیوم حضور داشتیم، بازیکنان پرسپولیس در رختکن ماندند و بیرون نیامدند. من خودم جزو بازیکنانی بودم که مصاحبه کردم. با اینکه سرمربی پرسپولیس حرف‌های تندی علیه فولاد خوزستان زد، من با احترام درباره ایشان و کادر فنی پرسپولیس حرف زدم، توقع ما این بود اگر دعوا و بحثی هست بین کادر فنی تیم‌ها باشد، نه اینکه بعضی بازیکنان میدان را خالی ببینند و علیه سرمربی ما صحبت کنند.»

کاپیتان فولاد با اشاره به نام کامیابی‌نیا اضافه می‌کند: «از شنیدن حرف‌های او واقعا تعجب کردم. تصور می‌کردم حداقل به بزرگ‌تر از خودش احترام بگذارد. مگر کمال رئیس کمیته انضباطی است که برای خودش حکم می دهد؟ او یک بار دیگر حرف های خود را بشنود. من به کمال فقط یک توصیه می کنم. وارد دعوای بزرگترها نشود.»

او درباره اظهارات فرشاد فرجی هم می‌گوید: «تا جایی که من یادم می‌آید بعضی داوران در ورزشگاه‌های دیگر امنیت نداشتند و دو سه ساعت در رختکن حبس می‌شدند. مگر مردم اهواز قاتل هستند که فرجی این‌طور به آنها توهین می‌کند و می‌گوید به ولله اگر داور پنالتی می گرفت، زنده از شهر ما خارج نمی شد؟ اهوازی‌ها و هوادارنمان خط قرمز ما هستند و اجازه نمی‌دهیم یک بازیکن به آنها این‌طور توهین کند. از این حرف‌ها متاسف شدم. فوتبال برد و باخت دارد. ظاهرا توقع داشتند ما ببازیم و فوتبال بازی نکنیم. کاش بازیکنان پرسپولیس به جای این حواشی، درباره مسایل فنی هم حرف می‌زدند و می گفتند مقابل ما حرفی برای گفتن نداشتند.»

انصاری در پایان می‌گوید: «امیدواریم کارشناسان داوری تمام صحنه‌های بازی را ببینند و منصفانه قضاوت کنند. امیدوارم دیگر شاهد این رفتارها از بعضی بازیکنان نباشیم. در ضمن بازیکنان فولاد صحبت هایشان را در زمین انجام دادند نه در میکسدزون و فضای مجازی! در پایان فارغ از این حرف‌ها، یک بار دیگر این برد را به هواداران فولاد تبریک می گویم. این مسابقه و اتفاقاتش برای ما تمام شد. تمام تمرکزمان روی دیدار با تراکتور خواهد بود.»

انتهای پیام/ الف.ک

کد خبر 2853

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =