کد خبر 2945
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶

تحول دیجیتال در فولاد هرمزگان

تحول دیجیتال در فولاد هرمزگان

مدیر فناوری اطلاعات شرکت فولاد هرمزگان در خصوص اقدامات این شرکت در حوزه تحول دیجیتال و حضور در ارزیابی ملی تحول دیجیتال عنوان کرد: نقشه راه تحول دیجیتال فولاد هرمزگان مشخص می‌کند با یک برنامه مشخص در چند سال آینده به این سمت حرکت و نظام تحول دیجیتال را در شرکت مستقر کنیم.

به گزارش پایگاه خبری آهن نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجید نوک‌زاده، افزود: از مهم‌ترین اقدامات شرکت، ایجاد پلتفرم تحول دیجیتال است و در این رابطه، بخش قابل توجی از این پلتفرم محقق و عملیاتی و تقریبا در شرکت مستقر شده است. همچنین پروژه دیگری که در فولاد هرمزگان در دستور کار قرار دادیم، پروژه‌های اثبات مفهوم است که با جدیت دنبال می‌شود. در این زمینه چندین پروژه تعریف کردیم و عملیاتی شده‌اند و در دست اجرا هستند

مدیر فناوری شرکت فولاد هرمزگان تصریح کرد: نتیجه بلوغ‌سنجی فولاد هرمزگان در ارزیابی تحول دیجیتال و مقایسه با شرکت‌های دیگر به خوبی مشخص خواهد کرد که این شرکت در چه سطحی قرار دارد. همچنین با این ارزیابی، روند رشد فولاد هرمزگان به دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و معلوم خواهد شد جایگاه این شرکت در بحث تحول دیجیتال چگونه رشد خواهد کرد. از این رو یکی از مزایای مهم حضور فولاد هرمزگان در فرایند ارزیابی ملی تحول دیجیتال این است که شرکت می‌تواند روند تحول دیجیتال خود را در فرایند ارزیابی با دیگر شرکت‌های حوزه صنعت مقایسه کند.

نوک‌زاده خاطرنشان کرد: مدل بلوغ دیجیتالی ۲۰۲۰۰ با ویرایش چهارم در سال ۱۴۰۰ که در فرایند ارزیابی تحول دیجیتال به کار گرفته شد، یک مدل کامل است که تمامی فرایندها و ابعاد سازمان مانند «حکمرانی و رهبری»، «استراتژی»، «فرهنگ و مهارت»، «نوآوری»، «فناوری» و «داده» را از هر نظر دربر می‌گیرد. «مدل­ کسب ­وکار و اکوسیستم»، «تجربه دیجیتال مشتریان»، «تجربه دیجیتال کارکنان» و «فرآیندهای دیجیتال» چهار دستاورد تحول دیجیتال هستند که هم‌­افزایی آن­ها در کنار هم، از سازمان زبده دیجیتال خواهد ساخت. در فولاد هرمزگان تلاش خواهیم کرد از رویداد ارزیابی ملی تحول دیجیتال به نفع خود و از تجربیات سایر شرکت‌های حاضر در آن استفاده کنیم.

انتهای پیام/

کد خبر 2945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =