کد خبر 2961
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۳

سپاهان، گل گهر را گل‌باران کرد

سپاهان، گل گهر را گل‌باران کرد

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و گل‌گهر سیرجان در هفته هجدهم لیگ برتر با برتری ۴ بر یک سپاهان به پایان رسید که این دیدار با حواشی زیر را به همراه داشت.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز؛ از دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر، سپاهان با چهار گل از سد گل گهر سیرجان گذشت. 

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و گل‌گهر سیرجان در هفته هجدهم لیگ برتر با برتری ۴ بر یک سپاهان به پایان رسید که این دیدار با حواشی زیر را به همراه داشت.

پیش از آغاز نیمه دوم گروه سرودی در ورزشگاه حضور داشتند و اجرای چند قطعه پرداختند. عکاسان خبری پشت دروازه دو تیم پخش شده‌اند.

امید نورافکن که در نیمه اول یک کارت زرد دریافت کرده بود، در آغاز نیمه دوم با تمارض در محوطه جریمه کارت زرد دوم را دریافت کرده و از زمین مسابقه اخراج شد.

باشگاه گل‌گهر با انتشاری فیلمی به گل نخست سپاهان اعتراض کرد، گل‌گهر ضمن انتشار این ویدئو نوشت: “خطای مسلم را که داور نگرفت اما شرافت هم باید در این صحنه معنا کرد”.

شهریار مغانلو با یک حرکت انفرادی و شوت زیبا گل سوم را به ثمر رساند تا نیمکت سپاهان به وجد بیاید و همه آن‌ها تا کنار خط زمین به شادی پرداختند؛ هواداران سپاهان نیز بعد از این گل سر از پا نمی‌شناختند.

در دقیقه ۷۰ شهریار مغانلو از ناحیه سر مصدوم شد و داور بازی را نگه داشت که اعترض شدید بازیکنان گل‌گهر را در پی داشت و داور به سختی بازی را کنترل کرد.

در صحنه‌ای که پشت محوطه جریمه برای سپاهان اعلام خطا شده بود، در اتفاقی عجیب رامین رضاییان به دلیل اعتراض به عدم رعایت فاصله دیوار دفاعی گل‌گهر، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد؛ رضاییان بعد از این اتفاق مصمم شد و چهارمین گل سپاهان را به ثمر رساند.

ایگور کاتاتو مهاجم جدید و برزیلی سپاهان فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و حتی شانس گشودن دروازه گل گهر را نیز داشت که توپ به تیرک افقی دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ۸۵ بازی تعدادی از هواداران سپاهان پس از اطمینان از برتری تیم خود، ورزشگاه نقش‌جهان را ترک کردند.

تماشاگران سپاهان در دقایق پایانی بازی به شدت ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی خود را تشویق کردند.

در پایان بازی امیر قلعه‌نویی پس از پایان بازی ابتدا به نیمکت سپاهان رفته و تبریک گفت و سپس به میانه میدان رفت تا به داور خسته نباشید بگوید.

انتهای پیام/
کد خبر 2961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =