کد خبر 3230
۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸

ذوب‌آهن اصفهان برای نهمین سال گواهینامه CE Marking گرفت

 ذوب‌آهن اصفهان برای نهمین سال گواهینامه CE Marking گرفت

به منظور امکان دسترســی به بازار کشــورهای عضو اتحادیه اروپا و صدور محصــولات ذوب‌آهن اصفهان به این کشورها برای نهمین سال متوالی و با انجام ممیزی، گواهینامه CE Marking تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، به منظور امکان دسترســی به بازار کشــورهای عضو اتحادیه اروپا و صدور محصــولات ذوب‌آهن اصفهان به این کشورها برای نهمین سال متوالی و با انجام ممیزی، گواهینامه CE Marking تمدید شد.

مهدی کوهی، مدیرعامل شرکت در جلسه افتتاحیه این ممیزی با اشاره به جایگاه استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی در ذوب‌آهن اصفهان گفت: این شرکت به عنوان اولین و بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده مقاطع ساختمانی در ایران، صادرات محصولات تولیدی به کشورهای خارجی و بازار کشــورهای عضو اتحادیه اروپا را مدنظر قرار داده و بدین منظور از پذیرش و پیاده‌سازی جدیدترین استانداردهای مربوطه استقبال می‌کند.

محمد صدری، مدیر کیفیت فراگیر شرکت درخصوص این دوره ممیزی گفت: ممیزی سالیانه گواهینامه نشان CE (Conformity European) توسط سرممیز موسسه ICDQ اسپانیا طی روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه و بدون اعلام عدم انطباق عمده‌ای با موفقیت انجام گردید.

صدری، افزود: مدیریت‌های مختلف به‌ویژه آزمایشگاه مرکزی، نورد، فولادسازی، اتوماســیون و ارتباطات، خرید مواداولیه و انرژی و نسوز در برگزاری موفقیت‌آمیز این دوره از ممیزی مشارکتی فعال داشتند. در جلسه اختتامیه نیز، سرممیزموسسه ICDQ ضمن تشریح چگونگی ممیزی انجام شده در قسمت‌های مختلف شرکت، تلاش گسترده ذوب‌آهن اصفهان در جهت تحقق و ابقای شرایط استاندارد CE در این مجتمع صنعتی را قابل ملاحظه دانست و یادآور شد که ممیزی مراقبتی گواهینامه CE در ذوب‌آهن اصفهان همانند دوره‌های قبلی با موفقیت انجام و گواهینامه مربوطه تمدید اعتبار می‌گردد.

پایان پیام/ف 

کد خبر 3230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =