کد خبر 3430
۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲

بورس کالای چهارشنبه؛ میزبان محصولات فولاد اکسین

بورس کالای چهارشنبه؛ میزبان محصولات فولاد اکسین

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین اعلام کرد فولاد اکسین برای نخستین بار به عرضه محصولات ورق فولادی در بورس کالا اقدام کرده است و این عرضه از چهارشنبه هفته جاری کلید خواهد خورد.

به گزارش پایگاه خبری آهن نیوز به نقل از نبض بازار، از احمد صادقیان اظهار کرد: با هدف شفافیت و رقابت عادلانه، چهارشنبه سوم اسفند ماه برای اولین‌بار ۵ هزار تن ورق فولادی "فولاد اکسین" در بورس‌کالا عرضه خواهد شد.

تکمیل سبد محصولات بورس کالا با عرضه ورق‌های فولاد اکسین خوزستان

وی با تاکید بر اینکه ورق‌های "فولاد اکسین خوزستان" سبد محصولات بورس‌کالا را تکمیل می‌کند، عنوان کرد: این اقدام دراستای شفاف‌سازی و ایجاد ثبات در بازار و تامین مستمر نیاز مصرف‌کنندگان صورت می‌گیرد.

زنجیره تولید پایدار با عرضه ورق‌های فولادی در بورس کالا

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان خاطرنشان کرد: عرضه مستمر محصولات فولاد اکسین خوزستان به عنوان تامین کننده اصلی واحدهای صنعتی و کارخانجات موجب زنجیره تولید پایدار و مطمئن ورق‌های فولادی و سایر محصولات ادامه زنجیره تولید خواهد شد.

ایجاد فضای شفاف و قیمت‌های رقابتی با عرضه محصولات در بورس کالا

وی عنوان کرد: این امیدواری وجود دارد که از این پس، تمام نیاز مصرف‌کنندگان این گروه کالایی در فضایی شفاف و با قیمت‌های رقابتی از طریق بورس‌کالا تامین گردد.

گفتنی است شرکت فولاد اکسین خوزستان با هدف تکمیل حلقه گمشده زنجیره تامین صنایع نیازمند به ورق های عریض فولادی و عملیات حرارتی همچون نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع دریایی و ماشین سازی و رفع نیاز محصولات استراتژیک صنعت کشور در سال ۱۳۸۴ به ثبت رسید.شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۳۸۸ با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، تولید انبوه خود را آغاز کرده است و امروزه با تولید محصولات خاص در زمینه ابعاد (ورق عریض) و خواص مورد نظر مشتریان، در مسیر رشد و تعالی قدم بر می دارد.

انتهای خبر/

کد خبر 3430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =