کد خبر 3729
۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶

با هدف تحقق شعار سال رهبر انقلاب انجام گرفت؛

مراحل پایانی راه‌اندازی کارخانه فولادسازی غدیر نی‌ریز + عکس

مراحل پایانی راه‌اندازی کارخانه فولادسازی غدیر نی‌ریز + عکس

آخرین تست‌های راه‌اندازی کارخانه فولادسازی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز با حضور کارشناسان خارجی شرکت دانیلی ایتالیا از دوم فرودین‌ماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

به گزارش آهن‌نیوز به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی ریز، محسن مصطفی‌پور مدیرعامل این مجتمع در دومین روز از سال جدید، با حضور در بخش‌های مختلف کارخانه تولید آهن اسفنجی ازجمله اتاق کنترل، توزین، انباشت و برداشت، ورکشاپ، ایمنی و … ضمن تبریک سال نو به همکاران از تلاشهای مداوم و مستمر آنان تقدیر کرد و اظهار داشت: آنچه در طرح های توسعه ای مجتمع فولاد غدیر نی ریز رقم می خورد حاصل زحمات همکاران عزیزمان در واحد احیاء است که در طول سال با تولید محصول مناسب و افزایش راندمان و بهره وری باعث می شوند ما به عنوان یک واحد تولید کننده نمونه در صنعت فولادی کشور حضور داشته باشیم. 

وی طی بازدید از کارخانه فولادسازی افزود: طبق وعده ای که با پیمانکاران داشتیم، با حضور کارشناسان خارجی شرکت دانیلی به عنوان شرکت ناظر بر اقدامات انتهایی راه اندازی کارخانه فولادسازی، ادامه تست های نهایی راه اندازی از امروز و با کمترین وقفه آغاز و به زودی شاهد شروع به کار این کارخانه خواهیم بود. 

مراحل پایانی راه‌اندازی کارخانه فولادسازی غدیر نی‌ریز + عکس

مصطفی پور با اشاره به عزم راسخ همه ارکان مجتمع فولاد غدیر نی ریز برای آغاز فعالیت کارخانه فولادسازی گفت: مطابق با وعده داده شده به سهامداران کارخانه فولادسازی را با اخذ تمامی تاییدیه ها بر اساس استانداردهای سختگیرانه شرکت دانیلی  در ابتدای سال راه اندازی خواهیم کرد. 

وی ابراز امیدواری کرد در سال جدید با همت مضاعف، تلاش مستمر و تبیین نقشه راه علمی، مجتمع فولاد غدیر نی ریز تجلّی بخش گفتمان جدید در حوزه اقتصاد دفاعی باشد.

انتهای پیام/

کد خبر 3729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =