کد خبر 3749
۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۱

قیمت انواع سکه و ارز در بازار امروز/ دلار صرافی 42 هزار تومان

قیمت انواع سکه و ارز در بازار امروز/ دلار صرافی 42 هزار تومان

دلار صرافی‌ها به نرخ توافقی در معاملات امروز بازار ارز، با قیمت 42 هزار تومان خریداری و با قیمت 42 هزار و 420 تومان فروخته شد.

به گزارش آهن‌نیوز به نقل از فارس؛ دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس، بدون تغییر ۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان و در بخش حواله‌ ۳۶ هزار و ۶۰۰ تومان، کشف قیمت شد.

امروز در بازار ارز پایتخت، در زمان تنظیم گزارش دلار توافقی صرافی با قیمت ۴۲ هزار تومان خریداری شد و با قیمت ۴۲ هزار و ۴۲۰ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با متوسط قیمت توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد.

با وجود آنکه در روزهای اخیر مرکز مبادله ارز و طلا و صرافی ها فعال بوده‌اند، اما همچنان دلالان بازار ارز در حال نرخ سازی هستند و کانال های تلگرامی نیز در حال ثبت نرخ هایی هستند که در بازار ارز غیررسمی اصلا وجود ندارد.

* آخرین قیمت سکه و طلا در بازار

امروز سکه امامی (طرح قدیم) در بازار به قیمت ۲۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به نرخ ۲۹ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار به قیمت ۱۸ میلیون  تومان نرخ گذاری شد، ربع سکه نیز به نرخ ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی ۶ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار امروز دو میلیون و ۶۴۰ هزار تومان نرخ‌گذاری شد، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار،  ۱۱ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان نرخ گذاری شد.

امروز هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) در بازار جهانی امروز با افزایش ۲.۴۵ درصدی نسبت به روز پیش‌، ۱۹۷۸ دلار معامله شد.

پایان پیام/

کد خبر 3749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =