کد خبر 3773
۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۴

پروژه آهن اسفنجی اقلید گامی در تحقق شعار سال ۱۴۰۲

پروژه آهن اسفنجی اقلید گامی در تحقق شعار سال ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت فولاد اقلید با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۲ «مهار تورم و رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری گفت: پروژه آهن اسفنجی اقلید جزو پروژه‌های پیشران دولت سیزدهم است و با بهره‌برداری از این پروژه ثروت آفرینی و رشد اقتصادی برای منطقه و کشور خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، رضا شریفی، مدیرعامل شرکت فولاد اقلید در بازدید سرزده از پروژه آهن اسفنجی با تأکید بر پیشبرد اهداف پروژه حتی در تعطیلات و ایام نوروز گفت: کاهش زمان ساخت این کارخانه و کوتاه کردن زمان رسیدن به تولید آهن اسفنجی و تکمیل زنجیره فولاد در راستای رشد تولید و منویات رهبری است.
به نقل از روابط عمومی شرکت، رضا شریفی در بازدید سرزده روز سه‌شنبه هشتم فروردین‌ماه ۱۴۰۲ از پروژه آهن اسفنجی که تیمی از مهندسان و گروه فنی شرکت وی را همراهی می‌کردند، از تمام جبهه‌های نهایی شده و در دست اقدام ازجمله برق‌رسانی موقت، روشنایی سایت، سازه‌های عظیم ریفرمر و کوره بازدید کرد.
وی با تأکید بر اینکه سال ۱۴۰۲ سال سرنوشت سازی برای پروژه آهن اسفنجی اقلید محسوب می‌شود، تصریح کرد: هیچ اهمال و تسامحی در این پروژه جای ندارد و در نهایت دقت باید تلاش مدیران، مهندسان و کارگرانی که در این پروژه شاغل هستند در راستای تسریع در پیشبرد اهداف پروژه باشد.
کاهش زمان ساخت این کارخانه به معنای کوتاه کردن زمان رسیدن به بهره‌برداری و تولید آهن اسفنجی است و این بدان معنا است که زودتر آهن اسفنجی موردنیاز زنجیره فولاد از طریق این کارخانه تأمین خواهد شد و درنهایت تولید فولاد رشد می‌کند.
رضا شریفی با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۲ «مهار تورم و رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری، پروژه آهن اسفنجی اقلید جزو پروژه‌های پیشران دولت سیزدهم است و با بهره‌برداری از این پروژه ثروت آفرینی و رشد اقتصادی برای منطقه و کشور خواهیم داشت که در راستای رفاه مردم کشورمان خواهد بود.

انتهای خبر/ ف

کد خبر 3773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =