کد خبر 3852
۱۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۵

برترین‌های هفته سوم سال در بورس کالا مشخص شدند / فولاد مبارکه اول شد

برترین‌های هفته سوم سال در بورس کالا مشخص شدند / فولاد مبارکه اول شد

بورس کالای ایران برترین‌های بورس کالا در هفته سوم فروردین ۱۴۰۲ (منتهی به ۱۸ فروردین) را براساس ارزش فروش شرکت‌ها در بازار فیزیکی اعلام کرد. فولاد مبارکه اصفهان با ثبت معامله ۳۳۳ هزار و ۳۳۰ تن ورق گرم، سرد، رنگی، قلع اندود و گالوانیزه به ارزش بیش از ۸ و ۶۷۰ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد.

به گزارش آهن‌نیوز؛ بورس کالای ایران برترین‌های بورس کالا در هفته سوم فروردین ۱۴۰۲ (منتهی به ۱۸ فروردین) را براساس ارزش فروش شرکت‌ها در بازار فیزیکی اعلام کرد.

جزییات رتبه‌بندی جایگاه شرکت‌ها از لحاظ فروش به شرح زیر است:

فولاد مبارکه اصفهان با ثبت معامله ۳۳۳ هزار و ۳۳۰ تن ورق گرم، سرد، رنگی، قلع اندود و گالوانیزه به ارزش بیش از ۸ و ۶۷۰ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد.

ملی صنایع مس ایران با فروش ۵ هزار و ۲۰۰ تن مس کاتد، مس مفتول و سولفور مولیبدن به ارزش بیش از ۲ هزار و ۳۰۹ میلیارد تومان، دوم شد.

معدنی و صنعتی چادرملو با فروش ۲۷۲ هزار و ۶۲۰ تن کنسانتره و گندله سنگ آهن، شمش بلوم و آرگون به ارزش بیش از هزار و ۸۰ میلیارد تومان، سوم شد.

سنگ آهن گهر زمین با ثبت معامله ۲۲۰ هزار تن گندله و کنسانتره سنگ آهن به ارزش نزدیک ۸۰۴ میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد.

پتروشیمی تندگویان با ثبت معامله ۱۲ هزار و ۹۳۰ تن پلی اتیلن ترفتالات نساجی و بطری در گریدهای مختلف به ارزش بیش از ۶۵۸ میلیارد تومان پنجم شد.

پالایش نفت اصفهان ۴۰ هزار تن وکیوم باتوم را به ارزش بیش از ۶۲۶ میلیارد تومان فروخت و ششم شد.

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با فروش ۳۳۷ هزار تن سنگ آهن کلوخه و آهن اسفنجی به ارزش بیش از ۶۱۳ میلیارد تومان هفتم شد.

فولاد خوزستان با ثبت معامله ۳۰ هزار تن شمش بلوم و تختال C به ارزش نزدیک ۵۸۰ میلیارد تومان، هشتم شد.

پالایش نفت بندرعباس با فروش ۳۰ هزار تن وکیوم باتوم به ارزش نزدیک ۴۹۹ میلیارد تومان در رتبه نهم ایستاد.

معدنی و صنعتی گل گهر نیز با ثبت معامله ۱۱۷ هزار تن گندله و کنسانتره سنگ آهن و ثبت ارزش بیش از ۴۳۰ میلیارد تومان دهم شد.

انتهای پیام/
 

کد خبر 3852

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =