کد خبر 3911
۲۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۹

فولاد و فملی صدرنشین بورس‌کالا در هفته منتهی به ۲۵ فروردین

فولاد و فملی صدرنشین بورس‌کالا در هفته منتهی به ۲۵ فروردین

بورس‌کالای ایران برترین‌های خود در هفته منتهی به ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ را براساس ارزش فروش شرکت‌ها در بازار فیزیکی فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و پالایش نفت بندرعباس اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری آهن‌نیوز، در هفته منتهی به ۲۵ فروردین ۱۴۰۲، فولادمبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و پالایش نفت بندرعباس، سه‌شرکت برتری بودند که بیشترین فروش بازار فیزیکی بورس‌کالای ایران را به ثبت رساندند.
بورس‌کالای ایران برترین‌های خود در هفته منتهی به ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ را براساس ارزش فروش شرکت‌ها در بازار فیزیکی اعلام کرد. جزئیات رتبه‌بندی شرکت‌ها از لحاظ فروش به شرح زیر است:
فولادمبارکه اصفهان با ثبت معامله ۱۳۲‌ هزار و ۶۹۰ تن تختال SM و ورق سرد و گرم خودرو به ارزش بیش از ۳‌ هزار و ۴۷۴ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد.
ملی صنایع مس ایران با فروش ۶‌ هزار و ۷۶۰ تن مس کاتد، مس مفتول، سولفور مولیبدن و کنسانتره فلزات گرانبها به ارزش نزدیک به ۳‌ هزار و ۱۶۷ میلیارد تومان، دوم شد.
پالایش نفت بندرعباس با فروش ۶۰‌ هزار تن وکیوم‌باتوم و لوب‌کات سنگین به ارزش بیش از ۹۰۸ میلیارد تومان، سوم شد.
معدنی و صنعتی چادرملو با ثبت معامله ۸۶‌ هزار تن گندله و کنسانتره سنگ‌آهن و شمش بلوم به ارزش بیش از ۸۰۶ میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد.
پالایش نفت اصفهان با ثبت معامله ۴۶‌ هزار تن وکیوم‌باتوم، گوگرد گرانوله و لوب‌کات سبک به ارزش ۶۸۹ میلیارد تومان پنجم شد.
پتروشیمی تندگویان ۱۲‌ هزار و ۶۹۰ تن پلی‌اتیلن ترفتالات نساجی و نخ پلی‌استر با گریدهای مختلف را به ارزش بیش از ۶۵۳ میلیارد تومان فروخت و ششم شد.
معدنی و صنعتی گل‌گهر با فروش ۱۵۰‌ هزار تن گندله سنگ‌آهن به ارزش ۵۷۰ میلیارد تومان هفتم شد.
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با فروش ۱۴۵‌ هزار تن سنگ‌آهن کلوخه و آهن‌اسفنجی به ارزش بیش از ۵۷۰ میلیارد تومان هشتم شد.
پتروشیمی شازند با ثبت معامله ۱۵‌ هزار و ۵۱۶ تن پلی‌اتیلن سبک و سنگین، پلی‌پروپیلن، منواتیلن گلایکول، دی‌اتیل گلایکول، دی‌اتیل هگزانول، پلی‌پروپیلن نساجی، دی‌اتیلن گلایکول، منومر وینیل استات، ایزوبوتانول، پلی‌بوتانول رابر، منواتانول آمین، دی‌اتانول آمین و ‌تری اتانول آمین، به ارزش نزدیک به ۴۹۷میلیارد تومان، نهم شد.
جهان فولاد سیرجان هم با فروش ۲۵‌هزار تن شمش بلوم و میلگرد به ارزش بیش از ۴۶۵ میلیارد تومان در رتبه دهم ایستاد.

انتهای خبر/ ف

کد خبر 3911

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =