کد خبر 4098
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳

پیام مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز برای روز کارگر

پیام مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز برای روز کارگر

محسن مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز طی پیامی فرارسیدن 11 اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر را تبربک گفت. 

به گزارش آهن‌نیوز؛ محسن مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز طی پیامی فرارسیدن 11 اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر را تبربک گفت. 

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بی تردید رمز و راز پیشرفت و توسعه پایدار کشور در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی ساعی و کارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و امید، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار است و کارگران به عنوان نیروی محرکه چرخه صنعت و ستون فقرات اقتصاد و تولید، نقش برجسته و ویژه‌‏ای در این عرصه دارند.

کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید جامعه مشغول به فعالیت بوده و مطمئناً بخش عظیمی از دستاوردهای اقتصادی و صنعتی کشور، مرهون تلاش های مجاهدانه و شبانه روزی این انسان های شریف و گرانقدر است.

به فضل الهی در روز جهانی کارگر فرصت را مغتنم دانسته و به افق‌های جدید می‌اندیشیم ، مهارت‌های جدید را فرا خواهیم گرفت و برای پیشرفت فردی و حرفه‌ای خود تلاش خواهیم کرد و اعتقاد داریم همسر و فرزندان پرسنل درهمه ارکان نیز اعضای خانواده ما هستند و به همین خاطر همیشه از مجتمع فولاد غدیر نی ریز به عنوان یک خانواده بزرگ و با عظمت نام می بریم.    

اینجانب به نمایندگی از این خانواده بزرگ، ضمن نکوداشت 11 اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر را  به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران نجیب، مؤمن و صبور تبریک عرض می کنم و زحمات بی دریغ  آنان را ارج نهاده و توفیق تلاشگران این عرصه را از خداوند سبحان آرزومندم . 

جامعه فهیم کارگری امروز نیز در شرایط حساس کنونی که پویایی تولید و شکوفا سازی اقتصاد ملی به دلیل تحریم ها، اولویت اساسی کشور محسوب می شود، می کوشد تا با اراده راسخ خود، پر انگیزه تر از همیشه، راه پر افتخار گذشته را ادامه داده و به شکل شایسته ای نقش کلیدی خود را در راه شکل پذیری شعار سال و فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر”مهار تورم و رشد تولید” ایفا نمایند .

محسن مصطفی پور
مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز

انتهای پیام/

کد خبر 4098

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =