کد خبر 4531
۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۴

بررسی لایحه دو فوریتی تشکیل وزارت بازرگانی در دستور کار مجلس

بررسی لایحه دو فوریتی تشکیل وزارت بازرگانی در دستور کار مجلس

گزارش کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مورد لایحه دوفوریتی تشکیل وزارت بازرگانی در دستور کار صحن علنی قرار گرفت.

به گزارش آهن‌نیوز؛ نشست علنی امروز - دوشنبه - مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور ۲۱۸ تن از نمایندگان آغاز شد.

در این نشست قرار است گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد لایحه دوفوریتی الحاق موادی به قانون ساماندهی صنعت خودرو و گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه دوفوریتی تشکیل وزارت بازرگانی بررسی شود.

همچنین نمایندگان در این نشست گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد لایحه دوفوریتی الحاق یک بند به تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق پنج تبصره به ماده(۲) قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان را بررسی می کنند.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سهام سرمایه دور ششم بانک توسعه و گزارش کمیسیون اصل (۹۰) قانون اساسی در مورد سامـانه جامع اطلاعات اموال غیرمنقول دستگاه های اجرایی (سادا) از دیگر برنامه های امروز صحن علنی مجلس شورای اسلامی است.

همچنین گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد عدم بازنگری دولت نسبت به مناطق کمتر توسعه یافته و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح دو فوریتی کنترل و ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی در دستور کار امروز صحن علنی قرار می گیرد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

کد خبر 4531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =